Açılışta monitörün markası gelip gidiyor

Faslan

Hectopat
Monitör
PHILLIPS 190 CW
Merhaba arkadaşlar. Sorunum başlıkta yazan şey. Bilgisayarı açıyorum. Açılışta Windows parolası girilen yere kadar hiçbir sorun olmuyor. Ancak parola kısmına gelmeden önce monitörün markasının ismi gidip geliyor birkaç kere. Kapanıp açılıyor gibi kendiliğinden. Monitördeki güç kablosunu çıkarıp taktığım zaman açılıyor. Sorun ne olabilir tam olarak? Güç kablosundan kaynaklı gibi sanki.

Son düzenleme:
Farklı bir güç kablosuyla deneyin
Yarın yeni kablo alıp deneyeceğim.
Farklı bir güç kablosuyla deneyin
Galiba sorun monitörde. Kablo değiştirdim ama cızırtı devam ediyo. Tam olarak oluşma şekli bilgisayar açılırken parola giriş yerine gelmeden önce cızırtı artıyo, birkaç kere marka ismi gidip geliyo sonra ekran açılıyo. Açılmazsa monitörün güç kablosunu tak çıkar yapınca açılıyo. Sonrasında ise uygulama açarken ekran değişimi olunca veya oyun açılışında tam ekran olmadan önceki kısımda cızırtı oluyo. Bunun bi şekilde tamiri mümkün müdür? Mümkünse ne kadar tutar tahmini? Monitörüm çok pahalı bi şey değil. Birkaç sene önce almıştım 150 TL civarı.

Son düzenleme:
Yarın yeni kablo alıp deneyeceğim.

Galiba sorun monitörde. Kablo değiştirdim ama cızırtı devam ediyo. Tam olarak oluşma şekli bilgisayar açılırken parola giriş yerine gelmeden önce cızırtı artıyo, birkaç kere marka ismi gidip geliyo sonra ekran açılıyo. Açılmazsa monitörün güç kablosunu tak çıkar yapınca açılıyo. Sonrasında ise uygulama açarken ekran değişimi olunca veya oyun açılışında tam ekran olmadan önceki kısımda cızırtı oluyo. Bunun bi şekilde tamiri mümkün müdür? Mümkünse ne kadar tutar tahmini? Monitörüm çok pahalı bi şey değil. Birkaç sene önce almıştım 150 TL civarı.
en fazla 150 olur tamiri ben hala anlamadım monitörlerle aram yoktur başka arkadaşların mesaj atmasını bekleyin derim

Geri
Yukarı