The Wolf Among Us İnceleme

TheBuliderBob

Femtopat
Daha fazla  
1715798773192.png

Öncelikle arkadaşlar, bu benim kişisel görüşümü içeren bir incelemedir. Kesinlikle kötüleme veya abartma amacı taşımamaktadır.

The Wolf Among Us, Telltale Games şirketinin önemli oyunlarından biridir. Eğer seçim tabanlı oyunları seviyorsanız, bu oyunu kesinlikle öneririm. Ancak maalesef, Telltale şirketinin diğer projeleri gibi, bu oyunun ikinci sezonu beklenenin aksine şuana kadar çıkmadı fakat çıkması bekleniyor, o yüzden üzülmeye gerek yok. Oyun bir masal diyarı gibi anlatılıyor ve bu da oyuna başka bir atmosfer katıyor.

Oyunun grafiklerine gelirsek, oyun tatlı bir grafiklere sahip. The Walking Dead'e benzer bir grafik tarzına sahip, daha çok çizgi roman çizimlerini anımsatıyor. Ancak kişisel zevke göre değişir, benim için bu çizimler güzel ve eğlenceli.

Ses konusuna gelince, burada gerçekten yaşadığım bazı sorunlar oldu. Bazı bölümlerde veya sahnelerde ses kalitesi düşüyordu ve bu nedenle kulaklıklarımda sorun olduğunu düşünmeye başladım.

Oynanış açısından, bu tür oyunlarda oynanış çok fazla etki yaratmıyor maalesef. Oyunun kurulumu yapıldıktan sonra geliştiricilerin yaptığı final ile sonlanıyor ve bu da oyunu biraz kötü bir hale sürüklüyor.

Hikayeye gelince, oyunun hikayesi benim için gerçekten müthiş. Ancak sonlara doğru kafanız karışabilir. Belki bir alakası yok, ama bir öneri olarak, oyunu genellikle gece saatlerinde oynamanızı tavsiye ederim. Bu, oyunun size daha güzel bir tat verdiğini düşündüğüm bir deneyimdir, tabii kişisel tercihlere göre değişir.

Eğer bu oyunun devamının geleceğini düşünüyorsanız, maalesef yanılıyorsunuz. Artık bu konuda çok küçük ihtimaller var ve bu durum rahatsız edici olabilir, çünkü beni de rahatsız etti, tıpkı Game of Thrones oyunu gibi.

Oyunu şu anki fiyatlara göre oldukça uygun bir fiyata Epic Games'den satın alabilirsiniz.

Benim incelemem bu kadar, iyi oyunlar dilerim. 😊

Son düzenleme:
Masallara modern dünya ile enfes bir şekilde harmanlayan Telltale'in efsane işlerinden biri bence. İkincisi olmaz minvalinde bir şey demişsiniz ama duyuruldu bile :D merakla bekliyorum. İnceleme de güzel olmuş ellerinize sağlık.

Masallara modern dünya ile enfes bir şekilde harmanlayan Telltale'in efsane işlerinden biri bence. İkincisi olmaz minvalinde bir şey demişsiniz ama duyuruldu bile :D merakla bekliyorum. İnceleme de güzel olmuş ellerinize sağlık.

Evet kusura bakmayın bunu fark ettim yanlış anlaşılma oldu bu arada teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı