Açılışta site açan virüs nasıl silinir?

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı açılınca forlumineontor sitesi açılıyor. Regedit kısmından rundan kaldırdım şimdi açılmıyor ancak ne kadar kalıcı çözüm bilemem. Başka bir yöntem veya garanti çözüm var mıdır çünkü bazıları "tekrar açılmaya başladı" demiş. Bende de olur mu bilmem.

Zemana AntiMalware ile tam tarama ve hızlı tarama yapın.

Hocam herhangi bir antivirüs indirin. Zaten çoğu antivirüs bu tarz bir virüsü rahatlıkla temizleyebilir.

Şey hocam zamanında aynısı dendi bana wasp isimli virüsü hiçbir antivirüs silemedi formatla hallettim ancak.
Bilmiyorum ama denemesinde fayda var.
Yahu harbiden bu waspace ve dllhost nasıl siliniyor? Malwarebytes ve Kaspersky üstesinden gelemiyor.

Şey hocam zamanında aynısı dendi bana wasp isimli virüsü hiçbir antivirüs silemedi formatla hallettim ancak.
Bilmiyorum ama denemesinde fayda var.
Yahu harbiden bu waspace ve dllhost nasıl siliniyor? Malwarebytes ve Kaspersky üstesinden gelemiyor.
Hocam bu virüs site açma dışında başka bir şey yapıyor mu?

Kaspersky + Malwarebytes ile tam tarama yapın. Bir virüs varsa silerler.
Zemana AntiMalware ile tam tarama ve hızlı tarama yapın.
Hocam herhangi bir antivirüs indirin. Zaten çoğu antivirüs bu tarz bir virüsü rahatlıkla temizleyebilir.
Ustalar başka yolu yok mu bu işin tüm dosyalarım oyunlarım falan silinebilir de.
Burada birkaç yöntem var denedin mi?
Malware indir tara diyor sadece.

Hocam bu virüs site açma dışında başka bir şey yapıyor mu?
Bitcoin virüsü mü neymiş benimkisi, Malwarebytes algılayıp siliyor 1 hafta sonra tekrar geliyordu formatla sildim.
Arkadaş siler bence de ben sizin fikrinizi baltalamaya çalışmıyorum efendim yanlış anlamayın.
Ustalar başka yolu yok mu bu işin tüm dosyalarım oyunlarım falan silinebilir de.

Malware indir tara diyor sadece.
Dostum bildiğim kadarı ile dosya koruyabiliyorsun allow listesine aldığında silmiyor diye "biliyorum" ayrıştırıp oyunlarını kurtarabilirsin.

Uygulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı