Açılmayan LG G3 nasıl eski haline döndürülebilir?

altaybond40

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar LG G3 D855TR hiçbir şekilde ekrana görüntü vermiyor, şarja taktığımda ısınıyor. Bu board diag, kısa devre yaptırma vs hepsini denedim olmadı. Başka yapılacak bir şey var mı yoksa anakart çöp mü?

Eskiden görüntü gelip gidiyor muydu? Anakartı fırınlama yöntemini denemenin öneririm.

Eskiden görüntü gelip gidiyor muydu? Anakartı fırınlama yöntemini denemenin öneririm.

Geliyordu dışardeyken birden kapandı 4-5 kez açıp kapattım LG logosu görünüp gidiyordu, telefoncuya götürdüm yeni batarya takmıştı hiç açılmayan telefon LG logosunu gösterip tekrar kapandı. Telefoncu direkt anakart çöp yapamam ben bunu dedi verdi geri. Dediğiniz yöntem ne ben bilmiyorum

G3'lerin kronik sıkıntısı. Anakart yanıp dururdu. Yapılacak pek bir şey kalmamış gibi. Eskiden Wi-Fi açmama vb. şeyler yapıyor muydu?

Diag modundan kastınız test point ile edl moda girmek mi? Cihaz edl moduna bile girmeyecek durumda ise pek ümitlenmeyin derim.

G3'lerin kronik sıkıntısı. Anakart yanıp dururdu. Yapılacak pek bir şey kalmamış gibi. Eskiden Wi-Fi açmama vb. şeyler yapıyor muydu?
Isınınca donuyordu kapatıo açmak gerekiyordu, wi-fi az çekiyordu rom kurunca biraz iyilemişti.
Diag modundan kastınız test point ile edl moda girmek mi? Cihaz edl moduna bile girmeyecek durumda ise pek ümitlenmeyin derim.
Evet edl diye geçiyormuş çöp yani anakaart değil mi

Geri
Yukarı