LG G3 çok kasıyor

Dostum yapabileceğin tek şey sıfırlamak olur. Belki ROM falan yüklenir ama çok bilgim yok.

Peki hocam yardım için teşekkürler. Herkese teşekkürler.
Dostum yapabileceğin tek şey sıfırlamak olur. Belki ROM falan yüklenir ama çok bilgim yok.

Hocam dokunmatik ekran çalışmıyor bir saat bekliyorum sonra çalışıyor bu telefon zamanında 4 K destekliyen telefondu.
Ne yapmam gerekiyor.
@Tim.

Son düzenleme:

Hocam dokunmatik ekran çalışmıyor bir saat bekliyorum sonra çalışıyor bu telefon zamanında 4 K destekliyen telefondu.
Ne yapmam gerekiyor.
@Tim.
Benim G3 te öyleydi. Telefon aşırı donuyordu, ısınmadan dolayıdır diye balkon taşına koyuyordum soğusun diye 1-2 dakika kullanabiliyordum taşın üstünde ve sonra sürekli kendini yeniden başlatıyordu. Hatırlamıyorum ama Lineage (Android 10) Custom rom kurmuştum telefonu iyi kullanırken birden kapandı ve açmaya çalıştığımda LG logosu gelip kapanıyordu tekrar, eve götürdüğümde hiç yanıt vermiyordu telefon, hala öyle evde duruyor sadece şarja takınca ısınıyor. Seninki de böyle mi oldu?

Hocam dokunmatik ekran çalışmıyor bir saat bekliyorum sonra çalışıyor bu telefon zamanında 4 K destekleyen telefondu.
Ne yapmam gerekiyor.
@Tim.

Telefonda kronik sıkıntı var, telefonda ısınma sorunu var ısınınca da telefonun anakartı bozuluyor. Benim babamda da G3 vardı, ısınmasından dolayı en son telefon açılmaz hale geldi. Sizin telefonda bugün yarın su koyabilir, telefonu açıp gerekli dosyaların yedeğini bilgisayara USB kablosu ile atın. Isınma sorununu için yapabileceğiniz şeyler sınırlı Custom ROM kurabilirsiniz, daha haffif bir Custom ROM kurarsanız telefon rahatlar. Ben Samsung cihaza Prism Barebone kurmuştum bayağı bir hızlanmıştı.

LG G3- LG G4 telefonlarında ısınma problemi var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı