Açılmayan ZIP dosyasından virüs girer mi?

Guevara

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben yanlışlıkla bir virüs indirdim. İşte Kaspersky ile taradım bir şey bulamadı VirusTotal ile keylogger vb bulmuş dosyayı indirirken farklı kaydet deyip .exe olan dosyayı. ZIP yaptım dosyayı açmadım ama Kaspersky'la taradım. Otomatik açılmış diye düşünüyordum. Dosyaya Shift+Del tuşuna bastım.

VirusTotal: VirusTotal

Bilgisayarın kurtarma ayarlarından bu bilgisayarı sıfırlamayı düşünüyorum. (Windows 11 kullanıyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben yanlışlıkla bir virüs indirdim. İşte Kaspersky ile taradım bir şey bulamadı VirusTotal ile keylogger vb bulmuş dosyayı indirirken farklı kaydet deyip .exe olan dosyayı. ZIP yaptım dosyayı açmadım ama Kaspersky'la taradım. Otomatik açılmış diye düşünüyordum. Dosyaya Shift+del tuşuna bastım.

VirusTotal: VirusTotal

Bilgisayarın kurtarma ayarlarından bu bilgisayarı sıfırlamayı düşünüyorum. (Windows 11 kullanıyorum).

Acmadigin surece sorun yok, actiysan guzel bir format yolu gozuktu.

Dosya temizdir. Çözüm olarak işaretler misiniz?

Okumayı bilmiyorsunuz herhalde Kaspersky temiz bumuş bu oyun FNAF'ın cracki temiz belirsiz antivirüsler false positive bulmuş.

'Kasperysky işi halletmiş ise hiçbir şey yoktur' dememden ne anlıyorsunuz? Konuşma üslubunuzu düzeltip yoktan yere bir şeyler söylemeyin.
Kasperskye dosyanın ne olup olmadığını zaten söyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı