ZIP dosyasından virüs bulaşmış mıdır?

Sizce bulaşmış mıdır kanka.

Hayır açmadım.
Açmadıysan bir sorun yoktur. Sisteminden o dosyayı sil ve key generator.exe vs. vs. gibi dosyaları açma. Ayrıca bandicam kullanacağına gidip camtasia kullan.

Ben bu arkadaştan kullanıyorum. Ne bi key generator var ne bir şey. Orjinal setup dosyasını kullanıp, hesabının dosyalarını kendin değiştirerek hallediyor. Ayrıca bandicam bence artık eskilerde kaldı. Haha atmadan önce bir hatam var ise söyleyin, sonra haha atın.

Açmadıysan bir sorun yoktur. Sisteminden o dosyayı sil ve key generator.exe vs. vs. Gibi dosyaları açma. Ayrıca Bandicam kullanacağına gidip Camtasia kullan.

Ben bu arkadaştan kullanıyorum. Ne bir key generator var ne bir şey. Orijinal setup dosyasını kullanıp, hesabının dosyalarını kendin değiştirerek hallediyor. Ayrıca Bandicam bence artık eskilerde kaldı. Haha atmadan önce bir hatam var ise söyleyin, sonra haha atın.

Kanka sistemim iyi değil FPS düşüşü oluyor önereceğiniz güzel ekran kaydedici var mı?

Açmadıysan bir sorun yoktur. Sisteminden o dosyayı sil ve key generator.exe vs. vs. Gibi dosyaları açma.

Buraya kadar doğrusun.

Ayrıca Bandicam kullanacağına gidip Camtasia kullan.

Ben bu arkadaştan kullanıyorum. Ne bir key generator var ne bir şey. Orijinal setup dosyasını kullanıp, hesabının dosyalarını kendin değiştirerek hallediyor. Ayrıca Bandicam bence artık eskilerde kaldı. Haha atmadan önce bir hatam var ise söyleyin, sonra haha atın.

Camtasia ve Bandicam. Rezil ikililer, OBS en verimli çalışan ekran kaydedicisi.
Verdiğin link de bir nevi crack işlemi uyguluyor. Sadece çalıştırılabilir bir program kullanmıyor.

Buraya kadar doğrusun.

Camtasia ve Bandicam. Rezil ikililer, OBS en verimli çalışan ekran kaydedicisi.
Verdiğin link de bir nevi crack işlemi uyguluyor. Sadece çalıştırılabilir bir program kullanmıyor.
Hocam OBS kullandım. Bayağı kullandım hatta. Ama sistemimi AŞIRI yoruyor. Evet, çekim kalitesi mükemmel. Evet aynı ekranda gördüğüm kaliteyi videoda görüyorum. Ama FPS yerlerde sürünüyor ya. O yüzden camtasia studio 8 kullanıyorum. Yoksa çekerim OBS'imi bakarım keyfime.

Hocam OBS kullandım. Bayağı kullandım hatta. Ama sistemimi aşırı yoruyor. Evet, çekim kalitesi mükemmel. Evet aynı ekranda gördüğüm kaliteyi videoda görüyorum. Ama FPS yerlerde sürünüyor ya. O yüzden Camtasia Studio 8 kullanıyorum. Yoksa çekerim OBS'imi bakarım keyfime.

Camtasia kaç RAM ve kaç işlemci kullanılıyor kanka bir fotoğraf atsan bu ara da konu dışarı çıktım kusura bakmayın.

Geri
Yukarı