Açlık Oyunları Nasıldır ?

Arkadaşlar yeni bir kitap almayı düşünüyorum. Açlık Oyunları var kafamda. Sizce almalı mıyım ? Bir de evde okumadığım 4 tane kitap var. Bunlar ;

1-) Hep O Şarkı - Yakup Kadri Karaosmanoğlu

2-) Yaban - Yakup Kadri Karaosmanoğlu

3-) Suçlu Kim ? - Herzen

4-) Şu Çılgın Türkler - Turgut Özakman

Yaşım 14. Yukarıda belirttiğim kitaplardan herhangi birini önerir misiniz ? Yaşımı da dikkate alırsanız sevinirim.

Açlık Oyunları'nın 3 kitabını da okudum. Filmlerini de kitaptan sonra izledim. Filmlerini izledin mi bilmiyorum ama kitapları filmlere göre oldukça güzel. Hatta en sevdiğim kitaplar arasında yer edindiler. İkinci kitap olan Alaycı Kuş'u 2 günde okudum, yemek yerken bile okuduğum oldu. Önce ilk filmi izleyip (2. film henüz çıkmamıştı) "sahneler kafamda canlansın" deyip, sonrasında kitapları okuyan arkadaşlarım da oldu, tercih senin.

3 Kitabını da okudum . Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi serilerini saymazsak en sevdiğim hem kitap hem film serisi. Ekim'de de 3. filmin ilk partı vizyona girecek. Kısacası kitabı al ve gece gündüz oku . İki gün sonra bitti diye üzülüp ikinci ve üçüncü kitabı al :D

Aclik oyunlari kitaplari harika olan ama filimleri ile icine ....... bir seridir. Filmlerini izlemeni tavsiye etmiyorum.

Açlık Oyunları serisinin tüm kitaplarını okumanı öneririm. Kitapları okuduktan sonra filmini de izleyebilirsin. Film ne kadar kitabı tam olarak yansıtamasa da izlenebilir bir film.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı