ACPI\VEN_SYN&DEV_073B sürücüsü nereden bulunur?

Sürücü bulucuların yüklediği tüm sürücüleri yükleyin demiyorum. Ama yüklenmeyen sürücüler için DRP'nin deposu gayet kullanışlı.

Cihaz üreticinizden girip Synaptic sürücünüzü indirin. Lenovo kullanıyorsun herhalde.

Kızgın olduğum yok aynı şey olduğunu söylüyoruz sadece akılda kalacak şekilde.

Evet Lenovo kullanıyorum. Modeli de Lenovo'nun sitesinde G580 Laptop (Lenovo) Type 2189 olarak gözüküyor. Ama sıkıntı şu ki bu laptopu aldığımda Windows 8 le gelmişti ve ben Windows 10'a yükseltmiştim. Lenovo'nun sitesinde laptop modelime uygun olarak verilen sürücüler Windows 8 veya 8.1'e uygun olan sürücüler. Şu anda sürücümün sürümü 19.4.18.30 ve bu sürümden daha yüksek sürümleri göremedim sitede. Ve şu ana kadar 2 kez bu sürücü yüzünden mavi ekran yedim.

Güncel sürümlere gerek yok sürücün bu:
Bundan yüksek sürücü kullanma. Hatta MS kendi yükseldiği ile touchpad kullanmanda sıkıntı olmuyorsa o da kalabilir.

Mavi ekran kısmını bilmiyorum. Konu açıp sorarsan bakarız.

Güncel sürümlere gerek yok sürücün bu:
Bundan yüksek sürücü kullanma. Hatta MS kendi yükseldiği ile touchpad kullanmanda sıkıntı olmuyorsa o da kalabilir.

Mavi ekran kısmını bilmiyorum. Konu açıp sorarsan bakarız.
Şu anki sürümde touchpad kullanmada bir sıkıntı yaşamıyorum.Gayet düzgün çalışıyor.Dediğiniz gibi mavi ekran kısmı için yeni konu açacağım.Yardımınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı