Acronis benzeri yazılım

5STREET

Hectopat
Daha fazla  
Acronis ücretli olduğundan.Bedava Acronis yazılımın yaptığı işi yapan benzeri program var mı ?

Acronis CD yükleyince. Ücretsiz oluyormuş nasıl oluyor acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce ihtiyacım oldu araştırdım, AOMEİ backup adında program buldum.

Denemek için backup aldım, 25 dk civarında usb 3.0 ile hazırlandı. Sonra restore ettim, herşeyi eksiksiz yükledi driverlar dahil.
Yükleme işlemi ise 15 dk civarı sürdü.

Tavsiye ederim deneyin :)

Denemek için backup aldım, 25 dk civarında usb 3.0 ile hazırlandı. Sonra restore ettim, herşeyi eksiksiz yükledi driverlar dahil.

Adamın dibisiniz :D Resim atabilirseniz sevinirim kullanımı hakkında kurcaladımda beceremedim. Mesela D' ye kayıt etmek istiyorum.

Bedava olanları pek verimli olmuyor. Eğer imkanınız varsa satın almanızı tavsiye ederim.

Adam 79 dolar istiyor. Böyle olunca crackli indiriyosun virüs ihtimaline yada paraya deymiyor. :(

Son düzenleyen: Moderatör:

Şu dediğin işlemi yapıyorumda "D" ortadan kayboldu geri geliyordur umarım :D

Acronis bu konuda uzmanlaşmış bir yazılımdır. Alamıyorsanız bile Torrent'ten sağlam sürümlerini bulabilirsiniz.

Host dosyasına 127.0.0.1 activation.acronis.com yazıp bir dosyayı silmeniz yeterlidir. Crack ile uğraşmaya gerek yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı