Acronis True Image geri yükleme hatası

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
Intel tabanlı RAID 0 kullanırken sorunsuz bir şekilde geri yükleme yapabiliyorken AMD geçince oluşturduğum RAID 0'da aldığım yedeği kullanmak istediğimde boot ekranında iken C sürücüsü gözükmüyor. Normal, Windows'da iken aldığım yedeği denediğimde ise hata veriyor. Muhtemelen cevap gelmeyecek ama yine de sorayım dedim.

oatnxwi.jpg

Burada 240 GB RAİD 0 Gözükmesi lazımdı, şuanki Windows orada kurulu zaten. Oraya yedeği kullanacağım ama gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• DSC_0192.JPG
    DSC_0192.JPG
    305,9 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bende de böyle hata veriyor @akıncılar Acronis True Image programda recovery yapamıyorum bende 64 GB USB var nasıl sığdırabilirim ona tek tib dosyası istemiştim.
@Akıncılar burada mısın ustam.

Dosya Ekleri

• hhh.png
    hhh.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 30
@Akıncılar recovery yapamıyorum ama olmuyor bende.
Herkes düzgün video çekmiyor yarım video hiçbir şey anlamıyorum yarımlardan ona sinir oluyorum ben.
@Akıncılar niye sustun.

Son düzenleme:
Yıllık ücreti ödediğiniz zaman ömür boyu programı kullanabiliyorsunuz. Sadece 1 yıl dolduktan sonra güncelleme alamıyorsunuz.
Fakat bu sorun değil. Benim 2018 lisansım olmasına rağmen Windows 11 kullanıyorum bunda bile problem yaşamıyorum.
Yani upgrade yapmama bile gerek kalmıyor.
Chatten bir kaç bir şey denettirdi ama olmadı. Anlamıyorum amd raid 0 ile uyumlu değil sanırım...

Program aslında vazgeçilmezler arasında, ücretli sürümünü kullanmak gerek ama yılık 50 euro diyor. Bu da bizde 500 TL gibi bir şey, buna bu parayı veren ayda en az 5-6 bin TL kazanıyor demektir. Ücretsiz sürümünü kullanmaktan başka çare bırakmıyorlar, arada sırada böyle anlayışımız tutuyor, ederi neyse alalım original olsun diyoruz ama ondan soğutuyorlar, 50 euro belki euro kazananlar için normal ama bizim için değil. Kurun böyle olmasını biz istemedik, ücretsiz sürümünü kullanmayı da biz istemedik ama yapacak bir şey yok. Tek sıkıntı şu sorunu halledemedim gitti.

@Akıncılar selamünaleyküm ustam ya bende sürekli tib hatası veriyor nasıl düzelteceğim?
@Akıncılar merhabalar, Acronis True Image 2021 kullanıcısıyım. Birçok defa imaj alıp yükledim çok işimi gördü. Fakat en son imajımı nasıl olduysa 3 ayrı ".tib" parçasına bölüp imajını almış. Mevcut olanı recovery yapamıyorum. Hata veriyor. Yani dosya ismi "X" olsun back up sonunda x_1.tib, x_2.tib ve x_3.tib diye 3 parçaya bölünmüş durumda. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

@Akıncılar selamünaleyküm ustam ya bende sürekli tib hatası veriyor nasıl düzelteceğim?
@Akıncılar merhabalar, Acronis True Image 2021 kullanıcısıyım. Birçok defa imaj alıp yükledim çok işimi gördü. Fakat en son imajımı nasıl olduysa 3 ayrı ".tib" parçasına bölüp imajını almış. Mevcut olanı recovery yapamıyorum. Hata veriyor. Yani dosya ismi "X" olsun back up sonunda x_1.tib, x_2.tib ve x_3.tib diye 3 parçaya bölünmüş durumda. Yardımlarınıza ihtiyacım var.
İlk defa duydum. Bende 2021 sürümüne geçiş yaptım ama böyle bir şey ile karşılaşmadım.
Senin bahsettiğin olay EFI ve kurtarma bölümleri olmasın? Veya otomatik güncelleme almış olabilir 1.tib vs vs.
Bouytları ney peki hepsinin?

@Akıncılar otomatik güncellemeyi nasıl kapatacağım ben olmuyor ya🤣
@Akıncılar 20 GB geçiyor.
@Akıncılar teşki ben nereye tıklamam lazım hangi bölüme ekran görüntüsü atsaydın.
@Akıncılar ustam ya.
@AKINCILAR 🥲
@Akıncılar niye kapattın.
@Akıncılar nasıl yapacağız olmuyor gerçekten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı