Acronis True Image yedeği geri yükleme

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 9B
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Tools'un içindeki Acronis Universal Restore adlı araç ile yedek aldım ve ISO oluşturdum bu ISO'yu Rufus ile USB'ye yazdırdım fakat şöyle bir ekran geldi, nerede hata yaptım?

20191122_064726.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtiöalle
Tools'un içindeki Acronis Universal Restore adlı araç ile yedek aldım ve ISO oluşturdum bu ISO'yu Rufus ile USB'ye yazdırdım fakat şöyle bir ekran geldi, nerede hata yaptım?

Eki Görüntüle 462785
Yüksek ihtimal ile İSO yu yazdırırken bir sorun olmuş. Hangi yazdırma programını kullanuyorsunuz. Rufush ile yazdırmayı deneyin lütfen.

Ben lisanslı sürümünü kullanıyorum. En güzeli BIOS başlangıcıyla yedek alıp yedeği geri yüklemek.
Recovery kısmından yedeğinizin yolunu göstermeniz yeterli olacaktır.
Sorununuza gelince arkadaşların dediği gibi tekrar ISO dosyasını yazdırınız.

Arkadaşlar şu araç ile yedek aldım;
1574464760622.png

Ortaya çıkan ISO;
1574464781205.png

Şimdi tekrar rufus ile yazdırdım ve yine aynı ekran geldi. Dosya seç diyorum ISO uzantısını istemiyor farklı uzantı istiyor. Şimdi PC'yi formatlayıp her şeyi kuracağım ve istediğim şey şu Windows 10 ISO'su gibi dosya oluşturup PC'de problem olunca aynı PC'ye bu ISO'yu format atıyor gibi kurup aynı yerden devam etmek. Bunu hangi araçla yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım yanlış yerden alıyorsun. 1. sırada "Backup" kısmından yedek alacaksın. ISO dosyasını da Acronis True Image'nin sitesine girip oradan en son sürümünü indiriniz. Bunu da rufus ile yazdırınız.

Windows image mi almak istiyorsun? Senin backup aldığını varsayalım ozaman programın senden isteyeceği uzantı .tib olmalı. Kullandığın bios csm yada uefi her ikisininde boot isosu farklıdır. Doğru bootloader kullandığından emin ol.

Windows image mi almak istiyorsun? Senin backup aldığını varsayalım ozaman programın senden isteyeceği uzantı .tib olmalı. Kullandığın bios csm yada uefi her ikisininde boot isosu farklıdır. Doğru bootloader kullandığından emin ol.
Ben ISO dosyası almak istiyorum amacım pcde çalışmayan bir şey olursa uğraşmayıp direk format atmak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı