Acronis True Image hatası - Cannot recover a disk from a backup stored on the same disk

T

Technogamer

Ziyaretçi
Acronis True Image ile sistem imajını aldım. Fakat deneme amaçlı recovery yapmak istediğimde verdiği hata şu:

PxjKJCG.png

Cannot recover a disk from a backup stored on the same disk.

Son düzenleyen: Moderatör:
C'nin imajını C'ye kaydettiyseniz hata almanız normal. İmaj dosyasını başka bir bölüntüye taşıyıp deneyin.

İmajı imajın olduğu bölüntüye basamazsınız. Ya harici diske taşıyın ya da imajın sığabileceği kadar bir bölüntü oluşturup oraya taşıyın.

İmajı imajın olduğu bölüntüye basamazsınız. Ya harici diske taşıyın ya da imajın sığabileceği kadar bir bölüntü oluşturup oraya taşıyın.

Harici bir diskim yok. Bir bölüntü oluşturmayı da bilmiyorum. Neyse sorunun ne olduğunu anladım. Yardımlarınız için teşekkürler Acronis True Image programını ve imaj dosyasını kaldıracağım.

Dostum program geri yükleme yaparken yükleyeceği diski önce siliyor sonra yükleme yapıyor onun için yükleme yapılacak disk ile yedek ayrı konumlarda olmalı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı