Çözüldü Acronis True Image OEM "Failed to connect to the Acronis Server" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yasingunaydin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Bilimci
Merhaba,
Yeni Kingston KC3000 aldım. Diğer diskimi klonlamak için pakette çıkan Acronis yazılımını Kingston'un sitesinden indirdim kurdum. Uygulamadan üye olduktan sonra hesabıma giriş yapamıyorum. Browser'dan hesabıma girip Key'imi aktifleştirdim fakat PC uygulamasından giriş yapamıyorum. Firewall'da herhangi bir kısıt yok, hosts dosyasında da aynı şekilde. Sorun ne olabilir?

1669410030494.png

Çözüm
Hala bu konu için çözüm arayan var mıdır bilmem ama çözümünü buldum.
Online Acronis hesabı açıp sitede ürün anahtarı yazan yere kutudan çıkan kodu girince yeni bir kod veriyor. O kodu kopyalayıp programda e posta isteyen yeri kapatıp yeni çıkan pencerede doğrudan kodu yapıştırınca açılıyor program.
Çözümü bu reddit postundan buldum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hala bu konu için çözüm arayan var mıdır bilmem ama çözümünü buldum.
Online Acronis hesabı açıp sitede ürün anahtarı yazan yere kutudan çıkan kodu girince yeni bir kod veriyor. O kodu kopyalayıp programda e posta isteyen yeri kapatıp yeni çıkan pencerede doğrudan kodu yapıştırınca açılıyor program.
Çözümü bu reddit postundan buldum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı