Ad Soyad İle Kişisel Bilgiler Bulunabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, bir tane benden ad ve soyadı istiyor. Database mi neymiş uygulaması 800 TL diyor. R ben şimdi buna soyadımı versem gerçekten de bilgilerimi bulur mu? Bayağı ağır konuşuyor. Ne dersiniz vereyim mi?

Merhaba arkadaşlar, bir tane benden ad ve soyadı istiyor. Database mi neymiş uygulaması 800 TL diyor. R ben şimdi buna soyadımı versem gerçekten de bilgilerimi bulur mu? Bayağı ağır konuşuyor. Ne dersiniz vereyim mi?

Bu verileri Mernis ile bulanlar da var. Bulabilir ad soyad ile fakat ne kadar güvenilir kim bilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
20TL'ye datalar satılıyor yani bulunmaması çok garibime giderdi açıkçası :)

Verin soy isminizi TC'nizi attığı anda CİMER'e verin bak nasıl kuzu oluyorlar 100 liraya panel alıp mıllete sıkar boyle ergen çocuklar bende bir zamanlar Instagram sanalcısıydım bunun gıbı çocukları kale almamak lazım yaşları 15 16 oluyor çogunlukla ver CİMER'e akıllansın hiçbir şey yapamaz.

Verin soy isminizi T.C.'nizi attığı anda CİMER'e verin bak nasıl kuzu oluyorlar 100 liraya panel alıp mıllete sıkar boyle ergen çocuklar bende bir zamanlar Instagram sanalcısıydım bunun gıbı çocukları kale almamak lazım yaşları 15 16 oluyor çogunlukla ver CİMER'e akıllansın hiçbir şey yapamaz.

Arkadaşın dediği gibi, gerekli kanıtları (video, fotoğraf) alıp CİMER'e başvurun. Bu kişiler yine arkadaşın dediği gibi aile sevgisi görmemiş, milletten her gün küfür yiyip sanalda abilenen tipler. Bir de Allah'a söven tipler var onlar ayrı zeka da.

Son 2 ayda bu tarz çocuklar aşırı türedi illegal'in bile ağırlığı kalmamış. İsim ve soy isminizi verirseniz kişisel bilgilerinize sigorta, mernis, e-nabız gibi sistemlerden bulabilirler hocam doğrudur. Datayı almışsanız hayırlı olsun diyelim şu an bu yazıları karşıdaki kişilerde okuyor çünkü Ratlı bir data.

Arkadaşın dediği gibi, gerekli kanıtları (video, fotoğraf) alıp CİMER'e başvurun. Bu kişiler yine arkadaşın dediği gibi aile sevgisi görmemiş, milletten her gün küfür yiyip sanalda abilenen tipler. Bir de Allah'a söven tipler var onlar ayrı zeka da.

CİMER'e yapılan şikayetlerin çoğu pek bir başarıya kavuşmuyor boşa uğraş olur.

Arkadaşlar hepinize öncelikle çok teşekkür ederim. Gerçekten de böyle bir şey var diyorsunuz yani. TC mi bulduktan sonra dediğiniz Cimere başvurursam kesin sonuç çıkar mı? Aynı zamanda Cimer nedir ve nasıl başvurabilirim?

Anlattığım olay discord da gerçekleşiyor bu arada. Küçük bir çocuk yaşını büyük göstererek merniste bilgilerimi bulacağını söyledi. Soyad ver soyad ver diye nasıl da ağlıyor. Bakın ekran görüntüsünü de attım. Dediğiniz gibi Cimer kesin sonuç getirir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230114_093719_Discord.jpg
    Screenshot_20230114_093719_Discord.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 210
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı