Ad soyad ve numarası bilinen biri zarar görebilir mi?

akilios

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar olayı yaziyorum. Bilmedigim için buraya açtım.
Ögrenciyim bulundugum sehirde yeniyim, kafede cay icerken yasli bir amcayla tanistim biraz muhabbet ettikten sonra bir sıkıntım olursa arayabileceğimi soyleyip numarami istedi ve ben de kendisinin numarasini alip pek düşünmeden caldirdim (sadece 1 2 saniye, telefon açılıp konusma olmadi). Kaydetmek için ismimi sordu ben de soyledim ayni sekilde ben de kendisinin isim ve soyismini aldim.
Sonra bana hakaret davasinin bulunduğunu söyledi (siyasi bir dava mi bilmiyorum).
Benim başıma bu amcanın telefonunu çaldırıp kapattığım için bir şey gelir mi? Bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. Aklımı kurcalayan bir konu. Teşekkürler.

Merhabalar olayı yaziyorum. Bilmedigim için buraya açtım.
Ögrenciyim bulundugum sehirde yeniyim, kafede cay icerken yasli bir amcayla tanistim biraz muhabbet ettikten sonra bir sıkıntım olursa arayabileceğimi soyleyip numarami istedi ve ben de kendisinin numarasini alip pek düşünmeden caldirdim (sadece 1 2 saniye, telefon açılıp konusma olmadi). Kaydetmek için ismimi sordu ben de soyledim ayni sekilde ben de kendisinin isim ve soyismini aldim.
Sonra bana hakaret davasinin bulunduğunu söyledi (siyasi bir dava mi bilmiyorum).
Benim başıma bu amcanın telefonunu çaldırıp kapattığım için bir şey gelir mi? Bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. Aklımı kurcalayan bir konu. Teşekkürler.
Hakaret etmediyseniz,Kanıtı yoksa hiç bir şey olmaz

Edit : @senshi.jpp neden hahaha attınız ?

Son düzenleme:
Hakaret etmediyseniz, Kanıtı yoksa hiçbir şey olmaz

Hayir kesinlikle sadece muhabbet ettik ve numaramı kaydetmesi için caldirip kapattim. Hakaret davasinin olmasindan (siyasi bir dava olup olmadigini bilmiyorum) ve telefonunda onu caldirmis olarak gozukmemden dolayi bir sıkıntı cikip cikmayacagini bilmedigimden dolayı buraya yazdim.
Cevap için cok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı