"ad3d11-compatible gpu (feature level 11.0 shader model 5.0) is required to run the engine" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

LowFpsGamersTV

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Amd radeon hd8730m
İşlemci
3. Nesil i5 mobil
Aşağıya resmini bıraktım. Windows 10'a format atmadan önce çalışıyordu ama şimdi sıkıntı çıkarıyor. Ekran kartı sürücüleri güncel ve DirectX yüklü.

IMG_20220811_004820.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız destekliyor gözüküyor, oyunu yönetici olarak başlatıp dener misiniz? Bir de DDU ile ekran kartını silip 'WHQL' ibareli sürücüyü yükleyin.

Ekran kartınız destekliyor gözüküyor, oyunu yönetici olarak başlatıp dener misiniz? Bir de DDU ile ekran kartını silip 'WHQL' ibareli sürücüyü yükleyin.

Rica etsem WHQL ibareli sürücünün linkini atabilir misin ben internette bulanadım AMD Radeon HD8730M için.

Acaba işlemcide Intel HD Graphics'den mi yapıyor ama onunda driverini kendi sitesinden orj yükledim.
Onunla alakalı olabilir, grafik ayarı seçimi yapıp deneyin.

Masaüstü, sol tık. Görüntü ayarları, Grafikler, oradan Göz At'a basıp oyun exe dosyasını bulun. Seçin ve gelen ekranda yüksek performans'ı seçin.

1660233202481.png

Böyle olacak.

Masaüstü, sol tık. Görüntü ayarları, grafikler, oradan göz At'a basıp oyun exe dosyasını bulun. Seçin ve gelen ekranda yüksek Performans'ı seçin.

Eki Görüntüle 1482320
Böyle olacak.

Hocam yine aynı.

Masaüstü, sol tık. Görüntü ayarları, grafikler, oradan göz At'a basıp oyun exe dosyasını bulun. Seçin ve gelen ekranda yüksek Performans'ı seçin.

Eki Görüntüle 1482320
Böyle olacak.

Hocam peki C++lar yüklü değil onkar sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı