Adal Towny sunucu doku paketi nasıl indirilir?

Sunucuyu silip tekrar gir. Olmazsa Windows+r oraya %appdata% yaz enterla sonra. Minecraft yazan klasöre gir server resource pack yazan klasörün içini tamamen sil

Not:server resource pack klasörünü değil içindekileri sil.

İşe yaradıysa sağdaki tik işaretine basar mısın?

Adalances Towny Pack - 1.16.5 by FlashPower bu sitenin en altında download var belki o pack işe yarar.
Selam ben bu packin yapımcısıyım. Birkaç ay önce canım sıkıldığı için kendime özel yapmaya başlamıştım. Birkaç texturepacki birleştirdim, ben bazı çizimler yaptım ve eklentiler kodladım. Adalances Towny dcsine görseller atarken 4-5 kişi isteyince atmıştım. Sonrada laptopum çok kasıyor diye (en düşük ayarlar 10 fps) geliştirmeyi bırakmıştım. Bugün Googleda Adalances Towny yazınca ilk 3de çıkınca çok şaşırdım. Baya bi kişi indirmişti. Şuan yeni bilgisayarım var ve bu packin beğenildiğini görünce geliştirmek istedim. Sizinde bana desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Merhaba. Benim nedense Adalances serverına girmeye çalıştığımda bunu diyor ama bir türlü giremedim her şeyi denememe rağmen. Ne yapabilirim?

adalın sunucusuna girmeye çalışıyorum fakat bana dünden beri kaynak paket düzgün yüklenemedi diyor. Alt tarafta da server resource packs dosyasının içeriğin sil diyor. Kaç kez yapmama rağmen olmuyor lütfen birisi yardım edebilir mi?

Son düzenleme:
Merhaba. Benim nedense Adalances serverına girmeye çalıştığımda bunu diyor ama bir türlü giremedim her şeyi denememe rağmen. Ne yapabilirim?

adalın sunucusuna girmeye çalışıyorum fakat bana dünden beri kaynak paket düzgün yüklenemedi diyor. Alt tarafta da server resource packs dosyasının içeriğin sil diyor. Kaç kez yapmama rağmen olmuyor lütfen birisi yardım edebilir mi?
bendede aynı

Geri
Yukarı