Adalet Yürüyüşü hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Provokasyon ve gerginlige mahal vermemek icin bu yürüyüsün oldugu zamanlar konuyu acmayi gereksiz buldum. Ama simdi artik oldu bitti.

Kilicdaroglu'nun adalet yürüyüsü hakkinda ne düsünüyorsunuz.
Ben sahsen özellikle parti'den uzak global bir yürüyüs yaptigi icin ve bunun geri bildirimleri cok olumlu oldugu icin hem iktidar hem muhalefet acisindan basarili ve hakli bir yürüyüs olarak buluyorum.

Bence bunu bir konusalim. :)

Olmuş ve bitmiş bir yürüyüştür. Her dünyevi olay gibi haklı ve haksız yanları vardır. Bir taraf çok daha ağır basıyor tabii.
Sosyal şartlarını göz önüne aldığımızda, bence bunu konuşmayalım :).

Gereksiz yürüyüş. Bu konu tartışma çıkarır şimdiden söyleyeyim ona göre.

Gereksiz yürüyüş. Bu konu tartışma çıkarır şimdiden söyleyeyim ona göre.

Actigim konularda hep tartisma cikmistir zaten, ama bu tartismalar biraz da benim yönlendirmemle hep yapici tartismalar olmustur, zaten yapici tartismalara kimsenin itirazi olacagini zannetmiyorum.
Tartisma olmazsa zaten ters giden bir sey vardir, düsünsene herkesin ayni fikirde oldugunu, dünya cekilmez bir yer olurdu. :)

Actigim konularda hep tartisma cikmistir zaten, ama bu tartismalar biraz da benim yönlendirmemle hep yapici tartismalar olmustur, zaten yapici tartismalara kimsenin itirazi olacagini zannetmiyorum.
Tartisma olmazsa zaten ters giden bir sey vardir, düsünsene herkesin ayni fikirde oldugunu, dünya cekilmez bir yer olurdu. :)
Ben Almanya'da olsam ne konular açardım da korkuyom. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı