"A'dan Z'ye C Kılavuzu" Kitabını Nerede Bulabilirim?

learnage

Kilopat
Daha fazla  
Programlama ile ilgileniyorum ve bu sefer de C diline merak sardım.
Bu seferki sadece merak olmaktan çıkıp istek haline geldi.
A'dan Z'ye C klavuzu adlı kitabı bulamadım arkadaşlar. Nereye baksam stokta yok,
nereye baksam tükendi yazıyor. Hatta kitabın yazarına, C derneğine, yazılım öğrenen üniversite öğrencisi abilerime, üstüne bu işle uğraşan insanlara mailler, mesajlar attım. Ama geri dönüş olmadı.
16 yaşındayım ve gerçekten parası neyse biriktiririm veririm arkadaşlar lütfen bana yardım edin.
İnternetten PDF formatında bulamadım bu kitabı. Gözlerim dayanmıyor hastayım biraz ama şükür idare ediyorum, ona rağmen okuyacaktım. C How To Program adlı kitap var ama olmuyor arkadaşlar gözlerim acıyor PDF okumaktan...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitabın baskısı tükenmiş. 2. el olarak alma imkanınız var sadece. Zaten kitap çok eski. Yayınlanma tarihi 2009. Daha güncel olması açısından yeni kitaplara göz atabilirsiniz.

Kaynak önerilerim: Kaynak Önerileri - Arda Mavi
Ek olarak söylemem gerekli ki internet sürekli güncellenen çok büyük bir kütüphanedir.
Mesela bir fikrinizi yapmaya çalışın yapabildiğinizle yapamadığınızı da araştırın bu şekilde ilerlerseniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Ek olarak söylemeliyim sayfamda kısa süreli bir hata var 1-2 güne kadar açılacaktır ama.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı