Adana dürüm 8 saatte bozulur mu?

Bu havada bırak bozulmasını çözülmesini beklersiniz anca, sıkıntı olmaz, olsa da Adana yenmez mi ya :)
(ben sonunda ölüm olmadığı sürece mideye indirirdim çok sıkıntılı durmuyorsa)

Ye ama dikkatli ol
Dikkatli ol derken napıyım yani hastanede mi yiyem🙂
1 günlük lahmacunu az önce tavada ısıtıp yedim, muhteşemdi.
Afiyet olsun. Fıstıklı tercihimdir.
Riske atma, bana ver.
2 gün geçse bile yerim. Lahmacunu tok olsam da gömerim, kıymalı yumartalı pide forever.
Kanka sen baya 7/24 AÇSIN o zaman afiyet olsun ne diyem.
Bu havada bırak bozulmasını çözülmesini beklersiniz anca, sıkıntı olmaz, olsa da Adana yenmez mi ya :)
(ben sonunda ölüm olmadığı sürece mideye indirirdim çok sıkıntılı durmuyorsa)
Valla beyler Lavaşını yedim gerisini attım hiç riske atamam bu aralar evden hiç çıkasım yok şimdi hastane ile falan uğraşamam.
Bir daha mı geleceksin dünyaya? Ye gitsin hiçbir şey olmaz. 🙃
İşte bir daha uyanamayabilirim dünyada kalmak için attım çöpe🙂😎

Orjinal ayran veya yoğurt ile tüketirseniz gıda zehirlenmesi durumunda mide bulantısı yaşayıp kusma şeklinde dışarı atabilirsiniz. Öldürmez süründürür :D

Soru basit, 8 saattir dışarıda Adana dürüm var. Buzdolabına koymayı unuttum ama ağzı streçle kapalıydı, tadına az baktım fark yok gibiydi ve morarma yeşerme de yok gibi. Bu mevsimde bir şey olmaz diye düşünüyorum, ne dersiniz yiyeyim mi? Bir de 2 tane, ziyan olacak ya.
Bir ürünün bozulup bozulmadiğini anlamak için tadi ve kokusu ön plandadir onun dişinda nasıl bir ortamda kaldi disardami buz dolabında mi tavuk mu et mi gibi bakmak lazim et olandan korkma zehirlemez öldürmez tavuk adami kötu yalar kötü yapan tavukta yerken anlaşılır.Afiyet olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı