Adana'da güneşte ısınan saç tavada sucuk ve yumurta pişirerek Adana tostu hazırlandı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Arkadaşımın "Çok sıcak değil, gel hadi dışarı çıkalım." dediği hava bu şekilde işte.

Kaynaklar:

Bu havada dışarıya da çıkılmaz. Millet bu havada nasıl dışarıya çıkabiliyor? İlginç. Zorunluluktan çıkmak zorunda olanlardan bahsetmiyorum. Eğlencesine, öylesine dışarı çıkabilen de var. Sıcaklar dayanılabilecek gibi değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşımın "Çok sıcak değil, gel hadi dışarı çıkalım." dediği hava bu şekilde işte.

Kaynaklar:
Dün 48 dereceydi. Tabii hissedilen 50 falan.

Kaynaklar:

Sıcak diyoruz da 2 ay sonra kış hissetmeye başlarız hocam. Mevsimler çok hızlı değişiyor. Baharlar kalmadı artık.

Ben 30 derece ve üzeri dayanamıyorum. İyi dayanıyorlar o sıcaklara. 60 derece bile olsa herhalde yine çıkıp gezerler. Çok sıcakta uzun süre yürümek gezmek iyi değil.

Sıcak diyoruz da 2 ay sonra kış hissetmeye başlarız hocam. Mevsimler çok hızlı değişiyor. Baharlar kalmadı artık.

Hocam Adana'da eylül'de okullar açılınca o kadar sıcak oluyor ki anlatamam. Eylül'ün ortasına doğru havalar serinliyor ama şu anlık her gün 50 derece.

Geri
Yukarı