Adaptör yere düştü

Tamire mi götüreyim teknik servise mi?
Dostum. Şu arkadaşı dinlemeyi kesecek misin? Sanki konuya sadece o yazmış gibi davranıyorsun. Fareyi oynattığında ses çıkmasın mı istiyorsun? 2 seçeneğin var. Birisi şarjdan çıkarmak, diğeri de işlemciyi sökmek. Hangisini yapmak istersin?
Git bir mağazara, MSI bir laptop şarjda iken aynı hareketi yap. Aynısı oluyor. Sence bu bir sorun mu?

Dostum. Şu arkadaşı dinlemeyi kesecek misin? Sanki konuya sadece o yazmış gibi davranıyorsun. Fareyi oynattığında ses çıkmasın mı istiyorsun? 2 seçeneğin var. Birisi şarjdan çıkarmak, diğeri de işlemciyi sökmek. Hangisini yapmak istersin?
Git bir mağazara, MSI bir laptop şarjda iken aynı hareketi yap. Aynısı oluyor. Sence bu bir sorun mu?
Arkadaş haklı :D

Tek çözüm Format(!)
Normal, ben şimdi adaptörü dinledim yine bir miktar ses çıkarıyor.
Miktarı tabii ki bilgisayardan bilgisayarda, adaptörden adaptöre değişir. Bence çok takmayın.
Yukarıdakilerin dediği gibi hemen bozulacak bir şey değil.

Benim pek bir bilgim yok o yüzden teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin için.

Tek çözüm Format(!)
Normal, ben şimdi adaptörü dinledim yine bir miktar ses çıkarıyor.
Miktarı tabii ki bilgisayardan bilgisayarda, adaptörden adaptöre değişir. Bence çok takmayın.
Yukarıdakilerin dediği gibi hemen bozulacak bir şey değil.

Ses çok küçük kulağımı dayayınca bile azıcık geliyor
Aslında iyi ki adaptör düşmüş, Laptop her zaman masada dururdu lamba kırıldı bir kaç kıvılcım çıktı bende dedim belki bir şey olur laptopu içeriye götürüyüm götürmesem Laptop ta yaklaşık 70-75 cm den düşecekti

Geri
Yukarı