Adaptörlü Bilgisayara PSU ve Ekran Kartı Takma

Emre Snk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim lanet olası bir kasam var. Oyle çok da eski değil 2 sene önce almıştım. HP'nin kasası, önceden pek bilgim yoktu PC hakkında i3'ü görünce almıştım. Bu kasanın anakartında ekran kartı slotu yok. Yeni anakart alacağım. Benim sorunum kasanın içinde power yok. Laptop sarjina benzer ufak bir kutu ile kasanın arkasından girişi var. Alacağım ekran kartına bu powerin yeteceğini sanmiyorum. Şimdi ben power ile alsam bu parçaları bu kasaya takabilir miyim? Kafam çok karışık yardımcı olursanız daha detaylı cevaplar verebilirim. Şimdiden herkese tesekkür ederim. Bir de benim takıldığım yer, bu kasaya power takabilir miyim? Öyle bir yeri yok çünkü, olmazsa bir bilgisayarciya götürüp bilgi alacağım. Burada cozersek çok daha iyi olur.
Not: Kasaya verecek bütçem yok idareten alacağım bu parçaları. Cozersek mükemmel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın içinden birkaç tane görsel paylaş. PSU takmaya uygun değilse mecburen kasayı değiştireceksin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı