Adata Legend 800 alınır mı?

Anlamadım, elimde yok ki. Ben de size soruyorum zaten.
Bence WD Blue SN580 500GB daha iyi olur ama merak ediyorsan test sonuçları şu şekilde;
Screenshot_1.png

Bence WD Blue SN580 500GB daha iyi olur ama merak ediyorsan test sonuçları şu şekilde; Eki Görüntüle 2172946
Dönüştürücü ile kullanacağım zaten maks 1000/1000 hız alabiliyorum. WD alırdım ama bu SSD bu akşam 1000-1100 civarına düşerse bunu alacağım gibi. DRAM, kontrolcü olayları hakkında aydınlatabilir misiniz? Sağlığı ve performansı konusunda düşme vs. var mı?

Dönüştürücü ile kullanacağım zaten maks 1000/1000 hız alabiliyorum. WD alırdım ama bu SSD bu akşam 1000-1100 civarına düşerse bunu alacağım gibi. DRAM, kontrolcü olayları hakkında aydınlatabilir misiniz? Sağlığı ve performansı konusunda düşme vs. var mı?
DRAM mevcut ve kontrolcü olarak SiliconMotion kullanıyor.

500GB olan model 300 TBW olarak belirtilmiş. Şu an yaklaşık 6.8TB veri yazılı ve sağlık durumu hala %100 gösteriyor. Oyunlarda falan da en fazla 47 48 derece oluyor boşta ise 40 civarı.
Screenshot_1.png

DRAM mevcut ve kontrolcü olarak SiliconMotion kullanıyor.

500GB olan model 300 TBW olarak belirtilmiş. Şu an yaklaşık 6.8TB veri yazılı ve sağlık durumu hala %100 gösteriyor. Oyunlarda falan da en fazla 47 48 derece oluyor boşta ise 40 civarı.
Eki Görüntüle 2172962
Kaliteli mi kontrolcü, gerçekten bilgim yok. Bu arada çok teşekkür ederim iyi bir fiyata düşerse alacağım gibi. Pcie 3.0 x1 dönüştürücü ile sıkıntı çıkarmaz sanırım Gen4 SSD?

Kaliteli mi kontrolcü, gerçekten bilgim yok. Bu arada çok teşekkür ederim iyi bir fiyata düşerse alacağım gibi. Pcie 3.0 x1 dönüştürücü ile sıkıntı çıkarmaz sanırım Gen4 SSD?
Evet kaliteli. Marvell ve SiliconMotion en iyileri diye biliyorum ben zaten. Dönüştürücü ile nasıl olur o konuda bir fikrim yok ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı