Çözüldü ADATA SSD Crystal Disk Mark sonuçları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furkann3460

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, SSD'yi alalı 2 hafta oldu ve hızını açılış/kapanışta gerçekten hissettiriyor fakat dosya aktarımı konusunda yavaşlık söz konusu. RAR klasöründen dosya çıkartırken uzun sürüyor (3 GB), yaklaşık 3 dakika kadar.
Crystal Disk Mark testinde düşük çıktı, inşallah program bozuktur :) Sizce bu ne ile alakalı olabilir?

ssd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşların dedikleri gibi ürün kronik sorunlu...
İade edemedim.
Neymiş paket kesilmiş satışa uygun değilmiş; sanki pakette açma kapatma yeri vardı da biz kestik.
Öncelikle merhaba, SSD'yi alalı 2 hafta oldu ve hızını açılış/kapanışta gerçekten hissettiriyor fakat dosya aktarımı konusunda yavaşlık söz konusu. RAR klasöründen dosya çıkartırken uzun sürüyor (3 GB), yaklaşık 3 dakika kadar.
Crystal Disk Mark testinde düşük çıktı, inşallah program bozuktur :) Sizce bu ne ile alakalı olabilir?

Eki Görüntüle 970290
Hocam disk ölmüş.
Flash bellek hızında Write hızı.
Adata olduğu için her türlü kronik diye düşünüyorum. Bazı SSD'leri belki öyle olmayabilir.
Adata kötü bir marka değildir, çok büyük bir NAND üreticisidir.
Bir disk sorunlu diye bütün markayı kötü etmeyin :D.

Arkadaşların dedikleri gibi ürün kronik sorunlu...
İade edemedim.
Neymiş paket kesilmiş satışa uygun değilmiş; sanki pakette açma kapatma yeri vardı da biz kestik.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı