Çözüldü ADATA SSD Crystal Disk Mark sonuçları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furkann3460

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, SSD'yi alalı 2 hafta oldu ve hızını açılış/kapanışta gerçekten hissettiriyor fakat dosya aktarımı konusunda yavaşlık söz konusu. RAR klasöründen dosya çıkartırken uzun sürüyor (3 GB), yaklaşık 3 dakika kadar.
Crystal Disk Mark testinde düşük çıktı, inşallah program bozuktur :) Sizce bu ne ile alakalı olabilir?

ssd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşların dedikleri gibi ürün kronik sorunlu...
İade edemedim.
Neymiş paket kesilmiş satışa uygun değilmiş; sanki pakette açma kapatma yeri vardı da biz kestik.
Öncelikle merhaba, SSD'yi alalı 2 hafta oldu ve hızını açılış/kapanışta gerçekten hissettiriyor fakat dosya aktarımı konusunda yavaşlık söz konusu. RAR klasöründen dosya çıkartırken uzun sürüyor (3 GB), yaklaşık 3 dakika kadar.
Crystal Disk Mark testinde düşük çıktı, inşallah program bozuktur :) Sizce bu ne ile alakalı olabilir?

Eki Görüntüle 970290
Yazma hızı çok düşük. Kronik sorunlu SSD. İade edebiliyorsanız edin hayır gelmez artık.

Eki Görüntüle 970290
Geçmiş olsun. Program o kadar yanlış bir değer vermez diye düşünüyorum. SSD kronik sorunlu diye biliyorum. Ama bu testi yaparken arkada bir şey açık olmaması lazım.

Hocam, SATA 2 bile olsa düşük değerler. Zaten sorunlu bir seri. Atto ile de test yapıp deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı