Adata SSD Firmware güncelleme hatası

YurdamM

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben bilgisayarıma Adata Spectrix S40G modeli M.2 SSD aldım Firmware güncellemesi yapmaya çalışıyorum fakat olmuyor. XPG sitesinden yeni sürüm Firmware indirdim ssdfwupdate uygulamasında M.2 SSD cihazını görmüyor. Adata SSD toolbox la güncelleme denediğimde zaten son sürüm kullanıyorsunuz uyarısı alıyorum ama kullandığım sürüm sitedeki sürümle aynı. Cihazın sitesindeki güncel Firmware sürümü VB411D43 benim SSD ToolBox'a göre kullandığım ise VB411D41 ama ssdtoolbox güncelleme yaparken zaten son sürüm kullanıyorsunuz uyarısı veriyor.

Dosya Ekleri

• 2222.jpg
    2222.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 209
  • 33333.jpg
    33333.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 180
  • 4444.jpg
    4444.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 165
Aynı problem bende de mevcut maalesef. Ürünün son firmware'i s34 olarak görünüyor, şuanda üstünde s16 firmware var ve toolbox güncel diyor, firmware update aracı cihazı görmüyor :) ayrıca ssd'im şuan vaadedilen performansın yarısını veriyor, tamam biraz altında olması kabul edilebilir ama direkt %50 performansta çalışıyor, çözüm bulabilen var mı acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı