XPG S40G 1 TB Firmware Update sorunu

• Konuyu başlatan AkO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B

AkO

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba S40G SSD Firmware güncelemesi çıkmış bende güncellim dedim ilk başta güncelerken PC takıldı bende reset attım 2 denememde son kısımda günceleme programı hata verdi 3 denememde program SSD zaten güncel deyip Update işlemini başlatmadı PC SSD'yi görüyor fakat formatlamıyor garantili oldugu için servisini aradım bana ürünü kendilerine yollamamı gerekirse yenisiyle degiştircegini solediller ben 1 ay servis süresi beklemek istemiyorum: / Sizce SSD tekrar sorunsuz çalıştırabilir miyim yoksa servise yollamam şart mı? Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 11.JPG
    11.JPG
    43,8 KB · Görüntüleme: 132
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba S40G SSD Firmware güncelemesi çıkmış bende güncellim dedim ilk başta güncelerken PC takıldı bende reset attım 2 denememde son kısımda günceleme programı hata verdi 3 denememde program SSD zaten güncel deyip Update işlemini başlatmadı PC SSD'yi görüyor fakat formatlamıyor garantili oldugu için servisini aradım bana ürünü kendilerine yollamamı gerekirse yenisiyle degiştircegini solediller ben 1 ay servis süresi beklemek istemiyorum: / Sizce SSD tekrar sorunsuz çalıştırabilir miyim yoksa servise yollamam şart mı? Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Bu tarz güncellemeler önemli güncellemeler. Sorun oluştuğunda da problem yaratabilecek güncelleştirmeler. Garantiye göndermenizi tavsiye ederim. Değişim yapacaklarsa da firmware güncellemesini yapıp göndermelerini isteyebilirsiniz.

Arkadaşlar ürünü garantiye yolladım değişim yaptılar ürünü taktım formatladım ve kullanıyorum Fakat!!! asus aura sync de ürün gözükmüyür ve rgb ayarı yapamıyorum en son sürüm aura sync de denedim gene görmedi sizce çözümü nedir ?

Konuyu tekrar canlandırıyorum fakat. Az önce aynı şekilde yazılım güncellemesi yapmaya çalıştım. Herşey güzel başladı kapattı da bilgisayarı uzun sürdü kapanması hatta. Sonra tekrar açıldı ama yazılım güncelleme dosyasında tarif ederken otomatik tekrar yazılımın açılıp devam edeceği yazıyordu ancak hiçbir güncelleme olmadı ve şuan SSD sistemde realtek görünüyor aynı sizin attığınız gibi. Bende 1 ay öncenin driver yedekleri mevcut bunu düzeltme şansım varmıdır? Siz garantiye nasıl gönderdiniz ve ne kadar sürede geri geldi acaba?
Arkadaşlar ürünü garantiye yolladım değişim yaptılar ürünü taktım formatladım ve kullanıyorum Fakat!!! asus aura sync de ürün gözükmüyür ve rgb ayarı yapamıyorum en son sürüm aura sync de denedim gene görmedi sizce çözümü nedir ?

görmediniz sanırım yazdığımı ancak Sn. Ako. ürünü nereden aldınız garanticiniz kimdi acaba? ürünü nereye gönderdiniz. kontak kurma şansımız varmı acaba aynı sorunu yaşıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı