ADATA SSD Takip Programı Değerleri

Murat Döner

Kilopat
Yer
Amasya
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Teknolojileri
Merhaba arkadaşlar, aşağıya resmini koyacağım bir bakar mısınız? Şu ana kadar kaç GB-MB ya da KB yazılmış SSD'ye. Herhangi birini söyleseniz yeter. TB falan yazıyor çözemedim ben, teşekkürler.

Adata Tenchopat.png

Son düzenleyen: Moderatör:
TB değeri biraz garip gözüküyor, bende öyle yazmıyor daha farklı yazıyor. Benim anladığım 8994 TB yazılmış gözüküyor.
76.jpg

TB yazılmış diyen kardeşlerim gözünüzü seveyim SSD'yi alalı 1 hafta olmadı öyle bir şey olması için yazma hızının saniyede 500 GB falan olması lazım :D Dediğiniz gibi Crystal Info indireyim bakayım sonucu yazarım.

Edit : Arkadaşlar şu an baya korkmaya başladım, hiçbir program göstermiyor. SSD paketinde hiç açılmamıştı kullanılma ihtimali yok. Şöyle ki, benim bildiğim bir program vardı AIDA diye. Ondan baktığımda HDD kısmında harddiskime 1.55 TB yazıldığını gösteriyor ki bu doğru olabilir 6 yıllık sonuçta. Ama yeni SSD'ye tıklayınca N/A yazıyor yani sonuç göstermiyor. Aynı şekilde Crystal Disk Info'da ise tüm sonuçlar 100 diyor. Yani SSD'ye taş çatlasa EN FAZLA 50 GB yazılmıştır 2-3 gün içinde. Ne yapmalıyım yardım edin.
O kadar verinin yazılması on yıllar sürer dostum. Dediğim gibi bir yanlışlık var orada.

Kardeşim ADATA destek ekibine fotoğraflarla birlikte bir mail attım ingilizce olarak fakat siz ne yapabileceğimi söyler misiniz bir fikriniz var mı neden böyle olur ?

Son düzenleme:
Model tam olarak nedir? Firmware hatası gibi duruyor. Utilities'den Firmware Update'e basarak güncelleme denetleyebilirsiniz.

Model tam olarak nedir? Firmware hatası gibi duruyor. Utilities'den Firmware Update'e basarak güncelleme denetleyebilirsiniz.

Model ASU650SS-120GT
Ayrıca firmware update denedim güncel diyor.
SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR, ADATA YETKİLİLERİ İLE İRTİBATA GEÇTİM VE MODELİMİN VERİ TAKİBİNE UYGUN OLMADIĞINI SÖYLEDİLER. HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN.

Son düzenleme:
Arkadaşlar konu eski ama bu program sistem optimizasyonu derken mesela Ccleaner in yaptığı işi mi yapıyor indirmeye gerek var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı