Adata SU 650 SSD Görmüyor

JerusAlem

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba sanırım 5-6 ay önce falan N11'den su 650 240 GB'lık modelini özellikle forumda çok tavsiye edildiği için almıştım 2-3 hafta içinde laptop SSD'yi görmemeye başladı bir görüyor bir görmüyor laptopum eski diye uyuşmazlık oldu diye düşünüyordum kaldırdım köşede duruyordu yedek HDD olduğundan bugün arkadaşımın PC'de denedim onda da görmüyor anladım ki bozulmuş ve sonradan öğrendim bu seride sanırım kronik sorun varmış fatura galiba çıkmamıştı içinden bulamıyorum ama garanti kağıdı var ithalatçı firma İstanbul'da endeks bilişim olarak gözüküyor Adata'nın sitesinde kontrol de ettirdim garantiyi 2022/02/28 olarak gözüküyor şimdi yarın arayacağım burayı sizce sonuç ne olur?

Hocam Su650'yi kim tavsiye etmişse halt etmiş.Su630 ve 650 dünyanın en leş ssd'leridir kronik sorunları bitmez 240gb su650 alacaginiza 120gb corsair nvme m2 ssd alirsiniz kafaniz rahat olur hem de yüksek hız alırsınız.

Hocam SU650'yi kim tavsiye etmişse halt etmiş. SU630 ve 650 dünyanın en leş SSD'leridir kronik sorunları bitmez 240GB SU650 alacaginiza 120GB Corsair NVMe M.2 SSD alirsiniz kafaniz rahat olur hem de yüksek hız alırsınız.

Aynen hocam direk çöpmüş yani 1 ay diyelim ya en babası 1 ay da SSD mi bozulur ben bunu garantiye göndereceğim Belkçika'da flan diye gözüküyormuş teknik servisleri ama burada da vardır herhalde şimdi prosedürler nedir nasıl olacak merak ediyorum ilk defa bir ürünü garantiye göndereceğim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı