Adata SU630 480GB %9 sağlık değeri düzelir mi?

Lnosmni

Hectopat
1602051697378.png

Herkese merhaba, yakın zamanda diskimde bir problem olduğunu fark ettim ancak ben bunu oyundan veya yazılımsal güncelleme eksiğinden dolayı sanmıştım ama depolama birimi arzalı çıktı. Sizce ne yapmam gerekir? Bad sectorleri gidermem bana ne kaybettirir veya bu depolama birimi garanti kapsamına girer mi?

Depolama birimi ismi Adata SU630 480GB versiyonu.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'ye korsan oyun bile yüklemedim GTA: Sana hariç oda modlar yüzünden SSD'yi garantiye gönderdim sağlayıcı firmadan yanıt bekliyorum değişim kararı çıkar diye umuyorum, değişim kararı çıkarsa farkını ödeyip, başka bir depolama birimiyle değiştirmeyi önereceğim. Bana birkaç marka önerebilir misiniz?

-Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum şu an. Benim ssd de sizinkiyle aynı ve sağlık yüzde 9. Benim açtığım konudan görebilirsiniz. Demek ki ssdnin kendisiyle alakalı bir sorun bu.

SSD'ye korsan oyun bile yüklemedim GTA: Sana hariç oda modlar yüzünden SSD'yi garantiye gönderdim sağlayıcı firmadan yanıt bekliyorum değişim kararı çıkar diye umuyorum, değişim kararı çıkarsa farkını ödeyip, başka bir depolama birimiyle değiştirmeyi önereceğim. Bana birkaç marka önerebilir misiniz?

-Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı