Adata SU630 480 GB sağlık durumu %9

Hakkın rahmetine kavuşacak gibi gözüküyor. SU630 böyle bir SSD işte. Nerede ne zaman patlayacağı belli olmuyor. Kalitesiz NAND yongalarına ve berbat ötesi bir kontrolcüye sahip. CrystalDiskInfo indirip, verileri ondalık yapıp, resmini çekip atar mısınız SMART değerlerinin?

Dosya Ekleri

• hd tune health 1.png
    hd tune health 1.png
    49 KB · Görüntüleme: 34
  • hd tune health 2.png
    hd tune health 2.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 32
Hakkın rahmetine kavuşacak gibi gözüküyor. SU630 böyle bir SSD işte. Nerede ne zaman patlayacağı belli olmuyor. Kalitesiz NAND yongalarına ve berbat ötesi bir kontrolcüye sahip. CrystalDiskInfo indirip, verileri ondalık yapıp, resmini çekip atar mısınız SMART değerlerinin?

Dosya Ekleri

• crystal disk info 1.png
    crystal disk info 1.png
    68,3 KB · Görüntüleme: 31
  • crystaldiskinfo2.png
    crystaldiskinfo2.png
    69,8 KB · Görüntüleme: 27
Geri dönen herkese teşekkür ederim.En kısa zamanda garanti ile iletişime geçip yollayacağım.
SU650 modelini garantiye gönderdiğimde değişim yapılmıştı. Verilerinizi yedekleyip garantiye gönderin.
Verilerimi nasıl yedekleyebilirim?İşletim sistemi SSDye kurulu garantiye yolladığım zaman yedeklersem bilgisaayrı kullanmaya devam edebilicek miyim?
@ereng SSD ölüyor yavaş yavaş. HD Tune error scan testinde gördüğünüz gibi 20 bad block gözüküyor. 10 tanesi yedekleriyle değiştirilmiş ama hücreler ölmeye devam etmiş. Önemli verilerinizi yedekleyin ve garantiye gönderin.
Verlierimi nasıl yedekleyebilirim?İşletim sistemi SSDye kurulu garantiye yolladığım zaman yedeklersem bilgisaayrı kullanmaya devam edebilicek miyim?
Her şeyi yedekleyin hocam SSD vefat edebilir.

Hocam hala araştırıyorum bir anlayamadım yedeklemeyi nasıl yedekleyebilirim? Windows SSD'de kurulu yedeklersem bilgisayarı kullanmaya devam edebilecek miyim? Ayrıca yedekledikten sonra yeni SSD'ye Windows'u aktarabiliyor muyum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı