Adata SU630 alınır mı?

Peki ne önerirsiniz SSD olarak 350 TL'ye kadar?
Kullandığım 2 SSD markasından da memnunum. Sandisk SSD'im yaklaşık 6 sene oldu hemen hemen her büyük güncellemede format atarım bir sürü program yükler silerim hala sağlığı 100% ve performansında bir düşüş yaşamadım. Crucial BX500 SSD'de yaklaşık 1 sene oldu onda da bi sıkıntı yaşamadım öneririm.

Ne gibi kronik sorunları olduğunu yazar mısınız? Kendim 3 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun görmedim. Sonradan patlamayayım diye soruyorum.
2020.05.10-23.47.png

2020.05.10-23.55.png

Bunlar da test sonuçlarım.

Ne gibi kronik sorunları olduğunu yazar mısınız? Kendim 3 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun görmedim. Sonradan patlamayayım diye soruyorum.
Eki Görüntüle 561843
Eki Görüntüle 561844
Genelde çoğu kişi kısa sürede sağlık düşmesi , sıcaklığın fazla olması , okuma yazma hızlarında düşüşlerden şikayetçi. Tabii ki teknoloji şans işidir ama yazılan kullanıcı deneyimlerini de göz önünde bulundurmak lazım.

Peki ne önerirsiniz SSD olarak 350 TL'ye kadar?
Attığım iki SSD de f/p ürünleri hocam. Ayrıca arkadaş Crucial önermiş. Crucial Intel'in markasıdır. Güvenilir kapı yani onu da alabilirsiniz.
Ayrıca SanDisk kullanan bir çok tanıdığım insan var. Bunların en başında Ali Ağabey de kullanıyor. Technopat kanalında kendisine yeni sistem toplarken gösteriyor SanDisk SSD'lerini.
Eki Görüntüle 561843
Eki Görüntüle 561844
Depolama kategorisinde her üründe sorun çıkmaz. Samsung SSD'de sorun yaşayanı da gördüm. Ama Technopat kanalında Samsung SSD'nin testi var. 1 sene boyunca aralıksız veri yazma işlemi yapmışlardı en son izlediğim videolarında. SSD sağlığı hala %100'dü.

Genelde çoğu kişi kısa sürede sağlık düşmesi, sıcaklığın fazla olması, okuma yazma hızlarında düşüşlerden şikayetçi. Tabii ki teknoloji şans işidir ama yazılan kullanıcı deneyimlerini de göz önünde bulundurmak lazım.

Tabiki haklısın. Test sonuçları sence nasıl zerre kadar anlamadığım için soruyorum önümüzdeki süreçte sistemin bazı parçalarını güncelleyeceğim sence bu değerler iyi mi? Eğer iyiyse uzun vadede götürebilir gibi zaten kasam durduğu yer gereği sıvı soğutma derecesinde çalışıyor neredeyse. Bundan dolayı değiştirmeyebilirim SSD'yi. Yoksa yenilerken onu da değiştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı