ADATA SU630 mu SanDisk SSD Plus mı?

SSD alacağım fakat bu ikisi arasında kaldım. Adata'da daha fazla özellik var 3D NAND gibi. SanDisk'te bu tarz özellikler yok fiyatından da anlaşılacağı üzere.
Şu anda 500 GB Seagate HDD kullanııyorum. HDD yerine SSD, CD ROM yerine de 12mm kızakla HDD takacağım. Sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden?

Eki Görüntüle 676641Eki Görüntüle 676642
İkisi de sorunlu.
Adatayı 1 yıldır kullanıyorum bir problem yaşamadım.
Evet bazı sistemlerde sıkıntı çıkarmıyor.

Kronik sorunlu olsa benimkinde de çıkardı.
Sorun yaşama ihtimali daha yüksek olduğu için söyleniyor. Belki alan adam sorun yaşayacak?

Hocam ikisi de değil çünkü kronik sorunlu. Bulabilirseniz Samsung alın.
250 GB Samsung SSD'ler 500 liradan daha pahalı. Bütçesinin iki katı. Gereksiz öneride bulunmanıza gerek yok. @Finisterre 'ın attığı ürünler gayet kaliteli. Bütçesine uygun olanı alabilir.

Sorun yaşama ihtimali daha yüksek olduğu için söyleniyor. Belki alan adam sorun yaşayacak?

250 GB Samsung SSD'ler 500 liradan daha pahalı. Bütçesinin iki katı. Gereksiz öneride bulunmanıza gerek yok. @Finisterre'ın attığı ürünler gayet kaliteli. Bütçesine uygun olanı alabilir.

Ben arkadaşa bulabilirse diye söylemiştim ama @Finisterre'ın attığı ürünler tabii ki de çok iyi ürünler.

Adata kronik sorunlu.

İkisi de kronik sorunlu.

Her ikisi de kronik sorunlu, bu bütçede tavsiye isterseniz şunlar uygun;

Hocam ikisi de değil çünkü kronik sorunlu. Bulabilirseniz Samsung alın.

Kronik sorun derken pek anlamadım açılarsanız sevinirim.

Kronik sorun derken pek anlamadım açılarsanız sevinirim.
Aldığınız zaman sorun yaşamanız olası, şu konuya da göz atabilirsiniz.

250 GB Samsung SSD'ler 500 liradan daha pahalı. Bütçesinin iki katı. Gereksiz öneride bulunmanıza gerek yok. @Finisterre 'ın attığı ürünler gayet kaliteli. Bütçesine uygun olanı alabilir.
Kronik sorunlu demek üretim hatası demek. Sorunlu diyenler bizzat ne gibi sorunlar yaşamış ve hepsinde aynı sorun mu çıkmış paylaşsınlar o zaman. Forumda 3-5 kişi sorun yaşadı diye "kronik" demek yanlış bence.

Geri
Yukarı