Adata SU630 Rezilliği

CYKaBlyaT..

Centipat
Arkadaşlar SSD'yi 1 yıl kullandım. UNEXPECTED_KERNEL_TRAP Dumpları PC'yi kapatınca kapanmayıp siyah ekranda bir süre bekleyince yeniden açılması, bazen PC'yi açınca açılmayıp siyah ekranda kalması vs. Hatalar alıyorum. Hız değerleri stabil fakat ben bunu nasıl kanitlayip iade edeceğim? Veya değişecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar SSD'yi 1 yıl kullandım. UNEXPECTED_KERNEL_TRAP Dumpları PC'yi kapatınca kapanmayıp siyah ekranda bir süre bekleyince yeniden açılması, bazen PC'yi açınca açılmayıp siyah ekranda kalması vs. Hatalar alıyorum. Hız değerleri stabil fakat ben bunu nasıl kanitlayip iade edeceğim? Veya değişecek.
İade artık zor. Yaparlarsa değişim yaparlar. Sorunların fotoğraflarını çekip kanıt olarak sunabilirsin. Olmaması durumunda THH'ye gidip şikayet başvurusu yapacağını belirtebilirsin.

Ben de SU650 ile aynı sorunları yaşamıştım. Distribütörle iletişime geçip farklı marka ile değişim yaptırmıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı