Adata SU630 sağlığı nasıl?

tanSelcs

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Bilgisayarım bazen donduğu için SSD'imin sağlık durumunu öğrenmek için CrystalDiskInfo adlı programı indirdim ve programda SSD'min sağlık durumu %69 olarak çıktı. Sizce SSD'yi değiştirmeli miyim? Adata SU630 240,0 GB SSD'yi kullanmaktayım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    65,2 KB · Görüntüleme: 74
Öncelikle merhabalar. Bilgisayarım bazen donduğu için SSD'imin sağlık durumunu öğrenmek için CrystalDiskInfo adlı programı indirdim ve programda SSD'min sağlık durumu %69 olarak çıktı. Sizce SSD'yi değiştirmeli miyim? Adata SU630 240,0 GB SSD'yi kullanmaktayım.

Sağlık yanıltıcı olabilir. Bence sağlıklı. Kendi programından bakınız. Bence Canan Karatay'dan bile sağlıklı SSD.

Onu nereden yapacağım pek bilmiyorumda

SSDden dolayımı bilgisayar donuyor ?

Kronik sorunlu SSD'lerin başında o model gelir. Rezalet bir model. Çok büyük ihtimalle bilgisayar ondan donuyor.

Kronik sorunlu SSD'lerin başında o model gelir. Rezalet bir model. Çok büyük ihtimalle bilgisayar ondan donuyor.
Kaç kere format attım aynı bazen masaüstünde imleç takıla takıla gidiyor düzeliyor
Kronik sorunlu bir model. O SSD'den ben de almıştım. 1 hafta sonra çöp oldu.
Ben 2019 yılında almıştım bayadır kullanıyorum son zamanlarda böyle yapmaya başladı

Geri
Yukarı