Adata SU630 SSD güvenilir mi?

aragornxx

Hectopat
Görsel eklendi. Adata SU630 SSD kullanıyorum. Bu SSD'ye sizce güvenilir mi? Bir anda patlayıp elimde kalma ihtimali var mı? Amazon'dan; Crucial P2 CT1000P2SSD8 1 TB M.2 SSD sipariş verdim 900 TL tuttu. Şahsen fiyatı gayet ucuz olsa da 900 TL harcamak istemiyorum. Siparişi iptal edip etmemek arasında gidip geliyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Edit: Düzenli olarak 15-25 günde bir yüzde 1 saglık eksiliyor.

Dosya Ekleri

• adata su630.png
    adata su630.png
    31,7 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Okuma yazma hızları bu şekilde. Benim bu SSD'den beklentim çok fazla yavaş olmasın ve bozulmasın yeter. 1-2 sene daha kullanma ihtimalim olsa ve bunu bilsem şahsen bu 900 TL'lik M.2 SSD'yi satın almazdım. Ama Adata SU630'a güvenemiyorum.

Dosya Ekleri

• ssd yazma okuma.png
    ssd yazma okuma.png
    27,4 KB · Görüntüleme: 35
Yani diyorsunuz bir anda patlayabilir, elimde kalabilir? 1 sene falan beni götürse bana yeter

Size şöyle diyeyim o SSD ne olcağı bilinmez şu an bozulabilir. Veya bir bakarsın 5yıl götürür yani demek istediğimi anladınız mı o SSD'den her an her şey bekleyin :)

Bu arada aynısı bende de var. Şu anlık sorunsuz.

Size şöyle diyeyim o SSD ne olcağı bilinmez şu an bozulabilir. Veya bir bakarsın 5yıl götürür yani demek istediğimi anladınız mı o SSD'den her an her şey bekleyin :)

Bu arada aynısı bende de var. Şu anlık sorunsuz.

Saglıgı 20-25 günde bir yüzde 1 düşüyor. Ne yapsam bilemedim. 1 sene daha rahat idare eder gibi geldi bana Adata. Amazon bu arada satın aldıgım 1 TB SSD'yi kargolamış bile iptal etmeyi düşünüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı