ADATA SU650 SSD alınır mı?

Adata oldukça başarılı bir marka, şüpheniz olmasın. Daha önce Adata SX7000 model M.2 SSD kullanmıştım, şu anda da almayı düşündüğünüz SU650 modelini kullanıyorum. Hiçbir sorunu vs. yok. Forumda da sık sık öneriliyor.
Hala su 650 kullanıyor musun kronik sorunlu diyorlar bende var ara sıra takılmalar oluyor

Önümüzdeki yaz PC toplayacağım. Toplayacağım PC'de SSD olsun istiyorum ama bütçem az. Doların önümüzdeki süreçte artacağını ve fiyatların artacağını düşünüyorum ve SSD'yi şimdiden almak istiyorum sizce 138 TL'ye İtopya'dan bunu almalı mıyım:

ADATA 120GB SU650 3D NAND Sata3 2.5'' SSD (520MB Okuma / 320MB Yazma)
SU 650 kronik sorunlu bir Su 630 gibi AHCI SATA kontrolcüsüne sahip diye biliyorum

Adata oldukça başarılı bir marka, şüpheniz olmasın. Daha önce Adata SX7000 model M.2 SSD kullanmıştım, şu anda da almayı düşündüğünüz SU650 modelini kullanıyorum. Hiçbir sorunu vs. yok. Forumda da sık sık öneriliyor.
hala mennun musunuz
Bende kullanıyorum. Kaliteli bir SSD sitesinde yazan özelliklerden daha iyi performans alıyorum ayrıca.
hala memnun musunuz

@İbrahimcancl Hocam Adata marka SATA SSD alınmaz. Onun yerine şu modelleri alın.

@İbrahimcancl Hocam Adata marka SATA SSD alınmaz. Onun yerine şu modelleri alın.

ya şimdi ben BX500 kullanıyorum kronik sorunlu bir ssdymiş ve kötü yani eskisine göre yavaşladı ve donmalar oluyo bigisayarda bu yüzden m2 ssdye geçeçek bütçem olana kadar attığın ssdler gibi uygun bir şey arıyorum

@ibrahimcancl Bu SSD'ler fiyat performans ürünleri. İşini görecektir. m.2 SSD alacak bütçeyi elde edince bunlara bakabilirsin.

Diğer SSD tavsiyesi konularına da göz atabilirsin.

@ibrahimcancl Bu SSD'ler fiyat performans ürünleri. İşini görecektir. m.2 SSD alacak bütçeyi elde edince bunlara bakabilirsin.

Diğer SSD tavsiyesi konularına da göz atabilirsin.
teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı