ADATA SU650 SSD alınır mı?

CrystalDiskInfo gibi programlarla baktınız mı?
Baktım, programlarda SSD'yi görmüyor bile. Disk oluşturma programında ise Başlatılmamış v.b hatalar veriyor. Ya içindekiler kesinti sonucunda puf oldu yandı ya da içindeki dosyalar bozuldu. Bir türlü onaramadım.

Anlamadım neden imkansız? İade vermeyeceksin zaten teknik servise başvuracaksın. Tereddüt ettiğin kabul edilmeyip, kullanıcı hatası deme ihtimalleri ise denemeden bilemezsin.
SSD'ler tamir edilemez, oradaki adam büyücü de değil. Aşağı yukarı ne denediysem onu yapacaktır, ayrıca gidip içini açıp "No Warranty if Void" stickerini koparırsa direk garanti dışı kalacaktır.

Hele böyle bir ülkede 6 ay sonra bozulan şeye kullanıcı hatası denmemesi imkansız.

SSD'ler tamir edilemez, oradaki adam büyücü de değil. Aşağı yukarı ne denediysem onu yapacaktır, ayrıca gidip içini açıp "No Warranty if Void" stickerini koparırsa direk garanti dışı kalacaktır.

Hele böyle bir ülkede 6 ay sonra bozulan şeye kullanıcı hatası denmemesi imkansız.
Size garantinizle başarilar o zaman. Sanirim daha da fazla yardimci olamayacağim. Esen kalin.

@Silinen üye hocam selam aynı sorun benim adata su650 dede meydana geldi 240 gb versiyonu. Disk bios üzerinde gözükmüyor hiçbirşekilde ayrıca usb ile bağladığım içini açabildim verilerimi kurtardım çok şükür kaç kez kaç farklı programla içerisine veri atmaya çalışsam sanki belli bir yere gelince disk bozuluyor ve bilgisayarımda gözükmesine rağmen biçimlendirme istiyor.

aDATA ile görüştüm hollandaya gönderin dediler formu vs. doldurdum hangi kargo ile gönderilecek kargoyu kim ödeyecek hiçbir bilgi yok. resmen çöp oldu türkiye distirübütörü kim bunların ? nasıl garantili diye satabiliyorlar bu ürünü ?

@Silinen üye hocam selam aynı sorun benim adata su650 dede meydana geldi 240 gb versiyonu. Disk bios üzerinde gözükmüyor hiçbirşekilde ayrıca usb ile bağladığım içini açabildim verilerimi kurtardım çok şükür kaç kez kaç farklı programla içerisine veri atmaya çalışsam sanki belli bir yere gelince disk bozuluyor ve bilgisayarımda gözükmesine rağmen biçimlendirme istiyor.

aDATA ile görüştüm hollandaya gönderin dediler formu vs. doldurdum hangi kargo ile gönderilecek kargoyu kim ödeyecek hiçbir bilgi yok. resmen çöp oldu türkiye distirübütörü kim bunların ? nasıl garantili diye satabiliyorlar bu ürünü ?
Türkiye distirübütörü yok, hiçbir zaman da olmadı. Garantili diye satılanlar satan adamın garantisi.

Kargoyu siz ödeyeceksiniz, çok tutmuyor hesaplamıştım 12-20 TL civarı tutmakta, kutu küçük olduğu için paket / mektupta yollayın.

Endeks Bilişim olması gerekiyor. Arkadaşımın 240GB SSD'si de bozulmuştu. Yerine Gigabyte 240 SSD gönderdiler 1 hafta gibi bir sürede. Arayıp sorun.
Seri numarasını yazıp kontrol edin buradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı