Rehber ADB AppControl ile Bloatware uygulamaları kaldırmak

Sizin önerebileceğiniz bir şey yok mu? Bunu kapat diyeceğiniz yanlış bir şeyi falan kapatırım ben

Sizin önerebileceğiniz bir şey yok mu? Bunu kapat diyeceğiniz yanlış bir şeyi falan kapatırım ben
Hocam hiç bilginiz yoksa bulaşmayın zaten. Telefonunuzdaki bloat listesini doğal olarak bilmiyorum.

Örnek verecek olursam Galaxy Friends, Smart Switch, Samsung Shop gibi uygulamaları kaldırabilirsiniz. Facebook gibi sisteme gömülü uygulamaları da aynı şekilde, eğer varsa.

kamerayı yanlışlıkla devredışı bıraktım nası geri getiricem

kamerayı yanlışlıkla devredışı bıraktım nası geri getiricem
Program, kaldırmadan önce yedekleme yapılsın mı diye soruyor. Eğer evet seçeneğini işaretlediysen büyük ihtimalle masaüstüne yedek oluşturdu. Ayrıca telefon üzerinden Ayarlar > Uygulamalar kısmından etkinleştirmeyi deneyebilirsin.

Hocam ben genel olarak kullanmadığım şeyleri kaldırıyorum ve uçak modunu kapatıp açtığımda veya telefonu kapatıp açtığımda sms gelmemeye başlıyor. Universal Android Debloater'da Recommended + Bir kaç kendi bildiğim şeyleri sildim. Neredeyse 120 paket. Bunları tek tek denemeden bulma yolu var mıdır?

Hocam konu dışı fakat bu konularda tecrübeli olduğunuzu düşündüğüm için soruyorum; Huawei Mate 10 Lite RNE-L01 kullanıyorum. Bu telefona root atmak imkansız sanırsam. Çok fazla şey denedim fakat olmuyor. Bootloader koduna ulaşamıyorum. Denemediğim tek şey DC Bootloader unlocker gibi bir program vardı onu kullanmadım. Bir yolu var mıdır bunun?

Hocam bir sorum daha var bu programın extended versiyonu için crack var mıdır? 200TL veremem şu an bunun için.

Son düzenleme:
Realme C55 cihazımda YouTube sileceğim sorun olur mu? Cihazda YouTube revanced yüklü Chrome'dan YouTube linki açınca YouTube revanced yerine YouTube'a yönlendiriyor bundan dolayı sileceğim. Herhangi bir bootloop ta kalma vesaire sıkıntısı yaşar mıyım?

Sıkıntı olmaz fakat ayarlarda youtube.com linklerini direkt revancede atma var.

Bu işlem sırasında cihaza zarar gelme ihtimali var mı?
Yeni aldım tableti, pil tüketimini iyileştirmek ve depolamada yer açmak için kullanacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…