ADB "device not found" hatası

er4n

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
CMD ekranı açılınca "ADB Shell" yazıyorum. "device not found" hatası veriyor.

USB hata ayıklama açık. Driver yüklü. "Samsung Galaxy Tab A (2016) cihazını kullanıyorum.

aygıt yöneticisi.PNG

CMD ekranı açılınca "ADB Shell" yazıyorum. "device not found" hatası veriyor.

USB hata ayıklama açık. Driver yüklü. "Samsung Galaxy Tab A (2016) cihazını kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1442720
Tableti bilgisayara kablo ile bağladığınızda “Bilgisayara güven” gibi bir seçenek çıktığında onayladınız mı?

Geliştirici seçeneklerden USB hata ayıklama yetkilerinin kaldır seçeneği varsa onu kullanıp PC ile telefon arasında bağlantıyı tekrar sağlayıp telefon üzerinden bilgisayara izin verin.

Ek olarak Samsung kullanıyorsunuz. Ne için ADB kullanıyorsunuz, Odin yazılımı varken?

Hocam ADB ile fastboot aynı şey değiller.
ADB ile Android sistemine bağlanabilirsin, fastboot ise Bootloader'a bağlanır.

Android cihazında ADB açık mı?
Android cihazında "ADB devices" komutu sonrası gelen ADB yetkisini verdin mi?

USB kablosunun düzgün çalıştığından emin misin farklı bir kablo ile dene.

Farklı bir kablo imkanım yok maalesef.

Android cihazında ADB açık mı?
Android cihazında "ADB devices" komutu sonrası gelen ADB yetkisini verdin mi?

Nasıl açacağım? Nasıl yapacağım?

USB hata ayıklama vs. açık mı?
Ek olarak Samsung kullanıyorsunuz. Ne için ADB kullanıyorsunuz, Odin yazılımı varken?

Konuda belirttiğim gibi USB hata ayıklama açık.

Tableti bilgisayara kablo ile bağladığınızda “Bilgisayara güven” gibi bir seçenek çıktığında onayladınız mı?
Onayladım.

Nasıl açacağım? Nasıl yapacağım?

1657101731559.png

Buradan ADB'yi açınca, bilgisayardan ADB komutunu açın ve "ADB devices" yazın, sonra Android cihazına bakın ve orada bir şey sormalı "bu bilgisayara her zaman izin ver" tıklayın ver onaylayın.

Hata ayıklama modu açık olmalı. Cihazınızın driver'ını kurmadıysanız ADB'ye erişemezsiniz. Windows 7 kullanıyorsanız ek güncellemeler yapmalısınız. Bizzat uğraşmıştım önceden.

Hata ayıklama modu açık olmalı. Cihazınızın Driver'ını kurmadıysanız ADB'ye erişemezsiniz. Windows 7 kullanıyorsanız ek güncellemeler yapmalısınız. Bizzat uğraşmıştım önceden.

Şimdide "sm" komutunu bulamıyor.

Kod:
sm list-disks

Yazıyorum ama bulamıyor.

Geri
Yukarı