AdBlock kullanmak riskli mi?

PolterGeist

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün AdBlock kullanmaya başladım. Ufak bir araştırma yaptım ve birkaç kişi kullanmanın riskli olduğunu söyledi. Chrome üzerinden indirdiğim Getadblock'u kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün AdBlock kullanmaya başladım. Ufak bir araştırma yaptım ve birkaç kişi kullanmanın riskli olduğunu söyledi. Chrome üzerinden indirdiğim Getadblock'u kullanıyorum.
Ne alaka ya 3 yıldan fazla adblocker kullanıyorum hiçbir sorunu yok isterseniz tavsiyede edebilirim.

Onun yerine açık kaynak Ublock kullanmanız daha mantıklı ve güvenli olacaktır. hem ublock daha iyi bir reklam engelleyicisidir.

Yok hocam gayet kullanışlı ve risk içermeyen bir uzantıdır. Keşke İphone telefonlarda uygulamalar için de kullanabilsek.

Ama işte iPhone. Reklamlardan daha iyi taviz veremeyen bir firma hocam DNS değiştirmeye bir bakabilirsiniz. Veya VPN'e.
Hocam safari de kullanıyorum zaten sıkıntı yok ama. Youtube'da vs işe yaramıyor. Vpn'le nasıl kullanılacağını bilmiyorum.

Bununla engelleyebilirsin.
Hocam safaride kullanıyorum. Benim istediğim YouTube'da vs kullanabilmek.

Hocam safari de kullanıyorum zaten sıkıntı yok ama. Youtube'da vs işe yaramıyor. Vpn'le nasıl kullanılacağını bilmiyorum.

Hocam safaride kullanıyorum. Benim istediğim YouTube'da vs kullanabilmek.

YouTube için TrollStore ile ipa kurmalısın o zaman.

Oyunlar, uygulamaların içinde vs engelliyordu reklamları bu uygulama.

Yeni konular

Geri
Yukarı