YouTube için AdBlock uzantısı

Châi

Decapat
YouTube üzerinde çıkan can sıkıcı reklamlardan artık sıkılmadınız mı?
YouTube reklam engelleyiciler için bir yazılım geliştirme kararı almış YouTube'a inat basit bir reklam engelleyici Google uzantısı yazdım video/görsel reklamlarından, bağlantı yönlendirmelerinden ve Premium ile ilgili çıkan fırsat bilgilendirmelerinden basit bir şekilde kurtulabilirsiniz, tüm tarayıcılarda iş görüyor.

Bu eklentiyi Chrome veya Opera için nasıl yüklerim?

gelistirici_modu.png

oge_yukle.png

Chrome için: Ayarlar > uzantılar sizi bu adrese gönderecektir = chrome://extensions/ bu sekmede geliştirici modunu etkinleştirin ve paketlenmemiş öge yükle'ye tıklayın eklentimizin klasörünü bulun ve yükleyin.
Opera için: arama çubuğunuza opera://extensions/ yazın ve aynı işlemleri burada uygulayın.

Bu uzantının diğer reklam engelleyicilerden farkı nedir?
Bu uzantı tamamen tasarruflu. Çok fazla script yok ve basit bir script arka planda çalışmaz, ayrıca sadece YouTube üzerinde çalıştığı için RAM belleğinizi çok fazla tüketmez.

İndirmek için:
VirusTotal:

Dipnot: Eklentiyi tarayıcınıza yüklediğinizde klasörü belirli bir yerde bırakmalısınız. Yerini değiştirdiğinizde tarayıcınız eklentinin bulunduğu yolu algılamaz. Eğer böyle bir sorun yaşarsanız eklentiyi tekrar yüklediğiniz zaman düzelecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube üzerinden çıkan can sıkıcı reklamlardan artık sıkılmadınız mı?
YouTube reklam engelleyiciler için bir yazılım geliştirme kararı almış YouTube'a inat basit bir reklam engelleyici Google uzantısı yazdım video/görsel reklamlarından, bağlantı yönlendirmelerinden ve premium ile ilgili çıkan fırsat bilgilendirmelerinden basit bir şekilde kurtulabilirsiniz tüm tarayıcılarda iş görüyor.

bu eklentiyi Chrome veya Opera için nasıl yüklerim?

Eki Görüntüle 1780269

Eki Görüntüle 1780270

Chrome için: ayarlar > uzantılar sizi bu adrese gönderecektir = Chrome://extensions/ bu sekmede geliştirici modunu etkinleştirin ve paketlenmemiş öge yükle'ye tıklayın eklentimizin klasörünü bulun ve yükleyin.
Opera için: arama çubuğunuza Opera://extensions/ yazın ve aynı işlemleri burada uygulayın.

bu uzantının diğer reklam engelleyicilerden farkı nedir?
Bu uzantı tamamen tasarruflu çok fazla script yok ve basit bir script arka planda çalışmaz, ayrıca sadece YouTube üzerinde çalıştığı için RAM belleğinizi çok fazla tüketmez.

İndirmek için:
VirusTotal:

Dipnot: Eklentiyi tarayıcınıza yüklediğinizde klasörü belirli bir yerde bırakmalısınız. Yerini değiştirdiğinizde tarayıcınız eklentinin bulunduğu yolu algılamaz. Eğer böyle bir sorun yaşarsanız eklentiyi tekrar yüklediğiniz zaman düzelecektir.
Firefox brave nasıl yapicaz

Firefox Brave nasıl yapacağız.

firefox://extensions/ > geliştirici modunu etkinleştirin ve paketlenmemiş öge yükle. Diğer tarayıcılar içinde aynı işlemi uygulayabilirsin.

Ben AdGuard kullanıyorum oldukça başarılı.

Diğer uzantılar gibi çalışma amacı gereği çok fazla script kullanılmış bir eklenti sürekli arka planda çalışıyor ve diğer hizmetleri kullanıyor onun haricinde gerçekten başarılı 👍

Geri
Yukarı