ADBLOCK Reklam Engelleme

OnurB

Kilopat
Yer
A, A
6395incin8705897.png

Adlock ile tüm reklamları engelleyin !

Diyerek söze başladım aslında bu söz ile eklenti paketi birbirini uyuyor çoğunu otomatik engelliyor gerisi ise siz engelleliyebilirsiniz.

Sözü uzatmadan eklentinin nimetlerine geçiyorum.

Öncelikle telif haklarına uyan bir film sitesine göz atalım ;

site telif haklarından dolayı baya para harcıyor olsa gerek baya reklam koymus eklentisiz bir gezmeyi denedigimizde ;

reklamdan birşey gözükmüyor.
5370incih6961379.jpg

Eklentiyi yükledigimizde ise rahatça gezebiliyoruz.
3534incid4022145.png

Birleştirilmiş bir örnegi ;
unnamed.jpg

Adblock Chorme Eklentisi

Adblock Safarı Eklentisi

Adblock Mozilla Eklentisi

Son düzenleyen: Moderatör:
Downland ne ya :D Öncelikle her zaman ki gibi çok büyük yazmışşın ama olağanüstü bir paylaşım bende ki norton anca sayfada ekstra açılan sayfaları kapatıyor. Çok fazla film izlediğim için çok sinir bozucu bir olaya dönüşüyor. Her zaman yazıyorum yorumlara reklam olsun ancak altında kapatma tuşu olsun diye ama dinlemiyorlar.

Sonuç olarak sadece Crome için olması Opera kullanıcısı olarak beni üzdü. :cool:

Downland ne ya :D Öncelikle her zaman ki gibi çok büyük yazmışşın ama olağanüstü bir paylaşım bende ki norton anca sayfada ekstra açılan sayfaları kapatıyor. Çok fazla film izlediğim için çok sinir bozucu bir olaya dönüşüyor. Her zaman yazıyorum yorumlara reklam olsun ancak altında kapatma tuşu olsun diye ama dinlemiyorlar.

Sonuç olarak sadece Crome için olması Opera kullanıcısı olarak beni üzdü. :cool:

Eklenti olarak düzelttim.
Büyük yazmamım sebebi iki foto arasında yazı kendini belli etmiyordu.
Reklamlarda kapatma tuşu olmamalı,reklam alınırken click oranına göre degil gösterim oranına göre olmalı ve sitede aynı technopat gibi boş yerlere yerleştirilmelirdir.
Uygulamayı yazan adam yazmış tüm tarayıcılara verdigini sadece opera gibi az kullanılan tarayıcılar sonradan eklenmiş.

Opera Adblock Eklentisi

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı