Reklamlardan kurtulma yolları

Hydro2K

Hectopat
Arkadaşlar ben bir yerde haber okuyacağım zaman her tarafımı reklamlar sarıyor, haliyle okuma isteğim direk kaçıyor ve benim dizüstü bilgisayarım biraz eski olduğu için girdiğim gibi kasıntından ölmeye başlıyor bilgisayar. Adblock haricinde başka iyi bir reklam engelleyici araç önerebilir misiniz?

Şu an opera kullanıyorum ve kendi reklam engelleyicisi var. YouTube de bile reklam gelmiyor artık. Hem tarayıcı olarak çok hoşuma gitti. Denemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar ben bir yerde haber okuyacağım zaman her tarafımı reklamlar sarıyor, haliyle okuma isteğim direk kaçıyor ve benim dizüstü bilgisayarım biraz eski olduğu için girdiğim gibi kasıntından ölmeye başlıyor bilgisayar. Adblock haricinde başka iyi bir reklam engelleyici araç önerebilir misiniz?

Opera kullanmanızı tavsiye ederim, ben de bu durumdan sıkılıp Opera'ya geçtim. Şuan gayet memnunum.

Mobilde ise YT reklamlarından kurtulmak için Youtube Vanced kullanabilirsiniz.

Hocam ben başka bir bilgisyara da adblock kurmuştum fakat tam verim alamadım, bundan dolayı adblock'a karşı bir kötü yargı oluştu, ondan.
İlginç. Şu ana kadar hiç bir sıkıntısını görmemiştim. Ama arkadaşların da dediği gibi Operaya geçebilirsiniz. Bilgisayarınız da kötüyse sizin için daha iyi olur, hem VPN ve Opera'nın kendi AdBlockeri içinde. Ama illa Chrome'da kullanabileceğim bir eklenti istiyorum diyorsanız, Nano AdBlocker'i deneyebilirsiniz. Çok tavsiye ediliyor.

AdBlock satıldıktan sonra bazı reklamları engellememeye ve YouTube'da ise 10 videonun 1 tanesinde karıncalı ekran göstermesinden sonra kaldırdım. Şu an Chrome üzerinde "Ads Killer Plus" kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı