AdGuard uygulaması yüklenir mi?

Tavsiye ederim. Kurduktan sonra aşağıdaki konuya göre ayarlama yapabilirsin.

Evet, tavsiye ederim. Ama uygulamanın her ayarı istikrarlı çalışmıyor. Özellikle Gizlilik modundaki bazı ayarlar sorun çıkarabiliyor. Test ederek kullanın. Hatta imkanınız varsa aile paketini ömür boyu lisanslı almanızı öneririm. Bu arada uygulama ücretsiz kısmında sadece belirli özellikler çalışıyor.

Evet, tavsiye ederim. Ama uygulamanın her ayarı istikrarlı çalışmıyor. Özellikle Gizlilik modundaki bazı ayarlar sorun çıkarabiliyor. Test ederek kullanın. Hatta imkanınız varsa aile paketini ömür boyu lisanslı almanızı öneririm. Bu arada uygulama ücretsiz kısmında sadece belirli özellikler çalışıyor.
Hangi ayarlar ne gibi sorunlar çıkarıyor?

Şu an uygulama yüklü olduğundan gösteremiyorum. Bazı IP gizleme, üçüncü taraf çerezleri otomatik silme ve AdGuard 2-3 tane özel filtresi sorun çıkarabiliyor. Ama bu sorun çıkaran özellikler sadece ücretli sürümde vardı. Ücretli sürümü almıyorsan sadece tarayıcı reklamlarını engelleyen bir yazılım olarak kalıyor. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

@terzarima Terza adlı arkadaşımız aktif olarak kullanıyor. Ona sorsan çok daha iyi olur.

Tavsiye eder misiniz ve bir sorun çıkma ihtimali var mı?
(Evet bir sorun çıkma ihtimali var mı sorusunu AV indirsem de soracağım)

Evet, tavsiye ederim. Varsayılan ayarlarda herhangi bir sorun çıkarmayacaktır. Ayrıca aşağıdaki düzeltmeleri yaparsanız daha iyi olur:

adguard4.PNG

adguard3.PNG

Gizlilik modunun açılmasını ortalama bir kullanıcı için önermiyorum, Adguard izleme koruması filtresi yeterli. Bunlar benim kullandığım ve yeterli gördüğüm ayarlar. Açıkçası konforlu bir internet deneyimi yaşamak istiyorsanız AdGuard da gizlilik modunun kapalı kalması gerektiğini söylüyor zaten. Gizlilik modu ve yapılandırılması hakkında daha fazla bilgi için AdGuard'ın help dosyalarına bakabilirsiniz.

Evet, tavsiye ederim. Varsayılan ayarlarda herhangi bir sorun çıkarmayacaktır. Ayrıca aşağıdaki düzeltmeleri yaparsanız daha iyi olur:

Eki Görüntüle 938950
Eki Görüntüle 938947

Gizlilik modunun açılmasını ortalama bir kullanıcı için önermiyorum, Adguard izleme koruması filtresi yeterli. Bunlar benim kullandığım ve yeterli gördüğüm ayarlar. Açıkçası konforlu bir internet deneyimi yaşamak istiyorsanız AdGuard da gizlilik modunun kapalı kalması gerektiğini söylüyor zaten. Gizlilik modu ve yapılandırılması hakkında daha fazla bilgi için AdGuard'ın help dosyalarına bakabilirsiniz.
Dediğiniz gibi yaparım, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı