AdGuard VPN ne kadar internet harcar?

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Reklam engellemek için kullanacağım. Ne kadar internet yer? Konu başlığı yanlış olmuş düzenler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reklam engellemek için kullanacağım. Ne kadar internet yer? Konu başlığı yanlış olmuş düzenler misiniz?

VPN sekmesinde zaten trafik olur. Belli eder. Ayrıca kullanacağın sunucuya da bağlı. Net bir veri elde etmek pek de mümkün değil. VPN sunucusu + kullandığın sunucu. VPN yerine AdGuard kullanabilirsin. Ben kullanıyorum. Daha çok internet düşüklüğü yaşatır bu arada. Sebebi de reklamların internet ve yavaşlık yapması. Performansa da katkısı oluyor güzel reklam engelleyici kullanıldığında optimizasyon önemli.

AdGuard HTTPS filtrelemeyi mı diyorsun? HTTPS açınca VPN açılıyor. Farklı mı etki eder filtre?

Vivaldi indirdim Vivaldi geçtim pek ihtiyacım yok şimdilik.

AdGuard HTTPS filtrelemeyi mı diyorsun? HTTPS açınca VPN açılıyor. Farklı mı etki eder filtre?

Vivaldi indirdim Vivaldi geçtim pek ihtiyacım yok şimdilik.

O nasıl internet tarayıcı öyle. İlk defa duydum. Edge kullanığım için gerekliydi bana. En çok kullanılanlardan biri olmakla birlikte tercih edilen de bu. Filtrelemeden değil. VPN olaran touch VPN kullanıyorum. Bu AdGuard reklam engelleme tabanlı. Yoksa direkt VPN olarak da var. Ayrıca filtreler özel olarak yapıldığı içinde mod eklemek gibi düşünürsen bir oyunun performansını nasıl düşürürse bunlara da etki gösterebiliyor. Ama tarayıcı dikkatimi çekmedi değil.

Bu tarayıcı en popülerlerden muhtemelen detaylı bakmadın.

images (3).jpeg

Ne zaman? Opera'yı satan kişilerin tarayıcısı. Veri sızdırması yapıyordur veya ileride yapabilir bence önemsiz.

Geri
Yukarı