Adı pek duyulmayan ISS'ler güvenilir mi?

mr.74

Centipat
Daha fazla  
Daha önce adını hiç duymadığım diğer bilindiklere göre daha uygun olan bu internet servis sağlayıcıları güvenilir mi, daha önce bunlardan birini kullanan varsa deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?
Netman Netman - Limitsiz, Taahhütsüz, Yüksek Hızlı Fiber ve DSL İnternet
Gigaspeed Anasayfa | Gigaspeed Fiber İnternet | Sınırsız Kotasız Taahhütsüz İnternet
Fixnet FixNet - Fiber Internet
Netbone Netbone - 1000 Mbps'e Kadar Fiber, Kotasız ve Taahhütsüz İnternet
Comnet Comnet – Ön Ödemeli, Kotasız ve Taahhütsüz Yüksek Hızda İnternet
Hepsi için tek tek sormak yerine böyle tek seferde hepsini sormanın daha mantıklı olduğunu düşündüğüm için tek konuda hepsini sordum yardımcı olanlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce adını hiç duymadığım diğer bilindiklere göre daha uygun olan bu internet servis sağlayıcıları güvenilir mi, daha önce bunlardan birini kullanan varsa deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?
Netman Netman - Limitsiz, Taahhütsüz, Yüksek Hızlı Fiber ve DSL İnternet
Gigaspeed Anasayfa | Gigaspeed Fiber İnternet | Sınırsız Kotasız Taahhütsüz İnternet
Fixnet FixNet - Fiber Internet
Netbone Netbone - 1000 Mbps'e Kadar Fiber, Kotasız ve Taahhütsüz İnternet
Comnet Comnet – Ön Ödemeli, Kotasız ve Taahhütsüz Yüksek Hızda İnternet
Hepsi için tek tek sormak yerine böyle tek seferde hepsini sormanın daha mantıklı olduğunu düşündüğüm için tek konuda hepsini sordum yardımcı olanlara teşekkürler.
Fixneti 4 senedir kullaniyorum.

Diğerleri güvenilir değil mi hocam?

Kardeşim güvenilmez diye bir şey yok, hepsi vergi ödeyen devlete kayıtlı kurumlar dolandırıcı değiller yani. Senin sorman gereken şey şu kaliteli hizmet kesintisiz hizmeti kim verir olmalı. Yoksa hepsinin kayıt kuytu olan firmalar. Ancak önerilmeyen kurumlar var mesela, Comnet almayabilirsin diğerlerini bilmiyorum.

@Kendini Arayan Adam hocam siz 4 yıldır fixnet kullandığınızı söylediniz bizde fixnet'e başvurmayı düşünüyoruz o yüzden size danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim.
4 yıl boyunca size sorun yaşattılar mı yaşattılarsa çözdüler mi?
Vaat ettikleri internet hızı değerlerininin ne kadarı gerçek? Yani gerçekten sözlerini tutuyorlar mı?
İnterneti biz çoğunlukla sosyal medya, oyun, Google, PDF ve bazı uygulamaları için kullanacağız bu alanlardan hiçbirinde sorun yaşadınız mı? Örneğin birisi ping konusunda kağıt üstünde iyiler gerçekte o kadar değil tarzı bişey dedi doğru mudur diye sormak istedim yardımcı olursanız güzel olur.

Oyun konusunda yurtdisi sunucularda pingler cok iyidir. Youtube netflix falan sorunsuz calisiyor. Pek sık hiz testi yapmam sorun hissedersem ancak yaparim. Yogun saatlarde bile sikinti olmuyor. Sosyal medyada falan olmuyor genel olarak. 24.00 a kadar ariza icin cagri merkezi var. Robot gibi degiller ve baya bilgililer genel manada cok memnunum. Tabi kisiye gore memnuniyet degisir. Denemeden bilemezsiniz :) begenmezseniz baska firmaya gecersiniz

Oyun konusunda yurtdisi sunucularda pingler cok iyidir. Youtube netflix falan sorunsuz calisiyor. Pek sık hiz testi yapmam sorun hissedersem ancak yaparim. Yogun saatlarde bile sikinti olmuyor. Sosyal medyada falan olmuyor genel olarak. 24.00 a kadar ariza icin cagri merkezi var. Robot gibi degiller ve baya bilgililer genel manada cok memnunum. Tabi kisiye gore memnuniyet degisir. Denemeden bilemezsiniz :) begenmezseniz baska firmaya gecersiniz
Cevap için teşekkürler hocam bizde bir deneyelim bakalım 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı