Giyim Adidas BREAKNET 2.0 Erkek Ayakkabısı 1115 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Baktığım her numarası aynı fiyatta. Ben de benzer bir Adidas ayakkabı kullanıyorum, çok rahat değil fakat herkeste olması gereken türde bir ayakkabı. Fiyatı iyi bir kaç ay sonra bu fiyatlara biraz zor alırız gibi. Ekstra olarak farklı Adidas ürünlerde de indirimler mevcut onlara da göz atabilirsiniz.

İndirimdeki diğer ürünler

Ayakkabı
1705163162228.png

Son düzenleme:
Baktığım her numarası aynı fiyatta. Ben de benzer bir Adidas ayakkabı kullanıyorum, çok rahat değil fakat herkeste olması gereken türde bir ayakkabı. Fiyatı iyi birkaç ay sonra bu fiyatlara biraz zor alırız gibi. Ekstra olarak farklı Adidas ürünlerde de indirimler mevcut onlara da göz atabilirsiniz.

Ayakkabı
Eki Görüntüle 2083258

Herkeste olması gereken ayakkabı konusuna katılmıyorum. Bu tarz ayakkabılardan nefret eden biri olarak herkesin ayağında görmekten yıldığım bir modeldir. Fiyat güzel ama abi bundan vazgeçin artık ya. Amerikan evsiz modeli gözümün önüne gelince ya bu ya da Converse ayakkabılar geliyor karşıma. Piyasa da bu iki modelinde çakmaları dolu.

Herkeste olması gereken ayakkabı konusuna katılmıyorum. Bu tarz ayakkabılardan nefret eden biri olarak herkesin ayağında görmekten yıldığım bir modeldir. Fiyat güzel ama abi bundan vazgeçin artık ya. Amerikan evsiz modeli gözümün önüne gelince ya bu ya da Converse ayakkabılar geliyor karşıma. Piyasa da bu iki modelinde çakmaları dolu.
Özellikle bu model olarak bahsetmemiştim aslında. Düz beyaz ayakkabıyı kast ediyorum. Flo'da satılan markası bilinmeyen beyaz ayakkabılar bile 1000 TL maalesef...

Bir farklı rengine sahibim. Evet, dediğiniz gibi pek rahat bir model değil ve yazın veya ilkbaharda giymeye uygun da değil. Kış aylarında kar veya yağmur görmüyorsanız, ve sonbahar aylarında giyilmek için alınabilir. Tabanı yumuşak değil ve uzun süreli yürüyüş durumlarında serçe parmağımı acıttığını söylemeliyim. Ancak pantolonun altına giymek için güzel bir model görünüş açısından.

Baktığım her numarası aynı fiyatta. Ben de benzer bir Adidas ayakkabı kullanıyorum, çok rahat değil fakat herkeste olması gereken türde bir ayakkabı. Fiyatı iyi birkaç ay sonra bu fiyatlara biraz zor alırız gibi. Ekstra olarak farklı Adidas ürünlerde de indirimler mevcut onlara da göz atabilirsiniz.

Ayakkabı
Eki Görüntüle 2083258

2.0 k modelinin siyah beyaz rengini kullanıyorum. Kendi numaramdan 1 büyüğünü aldım iyi oldu bunda da kalıplar aynıdır diye düşünüyorum o yüzden yarım ya da 1 beden büyüğü alınabilir. İlk geldiğinde yanları çok çok dardı en azından ben öyle hissettim ama bağcıkları ayarlayıp bir süre de giyince rahat oluyor.

Özellikle bu model olarak bahsetmemiştim aslında. Düz beyaz ayakkabıyı kast ediyorum. Flo'da satılan markası bilinmeyen beyaz ayakkabılar bile 1000 TL maalesef...

Orasına kesinlikle katılıyorum. Fiyat olarak da gayet iyi dedim zaten. Ama ben bu tarz ayakkabıya uzağım seven arkadaşlar değerlendirebilir :D

Ayırıca bir ayakkabıya 1200 lira vermem diyen arkadaş gümletti beni. Ayak sağlığı gerçekten önemli. 1200-1500'ün altına adamakıllı ayakkabı kalmadı neredeyse.

Bu ayakkabıların tabanlarına dikkat etmenizi öneririm. Tabanlarda End Plastic Waste ve onun logosu var. Babama aldığım 2 farklı adidas ayakkabının altında da bu şekildeydi ve tabanları çok ama çok rahatsızdı. Resmen gazete/karton koyulmuş gibiydi. Şimdiden uyarı geçeyim. Kullanan arkadaşlar daha doğru yorum yapabilir.

Geri
Yukarı